Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Ima li neko BN Televiziju? Treba mi za veceras da ne koci nikako... Posto na vektor i m kabl kad snimam koci, a T2 trza i nema svrhe snimati...
 
Učlanjen(a)
12.10.2011
Poruka
2.163
Molio bi nekog da mi pošalje komplet Net Tv Plus listu bez kljuća
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Ja sam stavio Arena od 1 - 5
Sota, Juče u 23:37
Ovdje
http://serbianforum.org/threads/pitanja-komentari.500158/page-43#post-1369532

Ovdje se prica jedno a radi se drugo ja sam objavio samo ovdje na Serbianforumu sa Arenama od 1 - 5 meni nebitno al mnogima od vas mozda jeste
Zasto ljudi radite to ??? predstavljate se ovdje i glumite nevinasca a radite kontra od onog sto je dobro ??? zasto ?? valjda vi morate da znate zasto to radite ili ???
Pogledajte prilog 48623

Zato i najvise zbog ovakvih postupaka pojedinaca ispastaju mnogi od vas .... kad sam pitan da nesta dam ?? pa kome ?? i zasto ?? imate sliku gore sad znate zasto a ovo nije prvi put ovo je XXXXXXXXXX put

PS: nesjecam se kad sam zadnji put dobio ovdje na forumu nesta od nekog ??? ( izostavljam izuzetno 3 clana ... prepoznat ce se koji su ) mada mi ni netreba imam sta da gledam uz to Total Tv za Satelit pa ja bi na osnovu onog sto placam i gledam mislim na Total tv trebao po vasem da objavim sve bas sve da bi bio Faca ???

Odbijao sam IPTV ponude striktno bilo ih je ali jako davno od nekih clanova ovdje na forumu ali ja sam odbijao ... znam i zasto nikad nisam kukao nemam ovo ili ono ako nemam , nemam mirim se sa cinjenicom ... da neduljim

Pozdrav
Ništa ja tu ne vidim čudno, šta god je objavljeno u bilo kojem obliku odmah je osvanulo na "bratskim forumima".
Nemam puno znanja ali ni koristi od ovakvog objavljivanja, više se ni ne trudim da to skidam.
Ja sam za stari sistem: Zabrana domaćih i uz to batina za pametnjakoviće.
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
95zfp3.jpg

rj07ee.jpg

24l4dhw.jpg

27zyal5.jpg

vq31pv.jpg

slabo ti je to šota,slabo.

A ovo je samo pola liste tu se nalaze i udpxy za sve zive drzave kao i headendi i normalno openwebif ,moguce da je i tvoj DM tu negde sota ako si ga pusitio na net i otvorio portove.lol
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top