Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
RTS se ne prenosi sutra odlucujuci mec Srbija-Bugarska a otkupili su pravo za celo prvenstvo Evrope.
Mec je u isto vreme kad i Srecni ljudi, izgleda po RTS bitniji ti srecni ljudi
Sramoto drzave, Javni servisu, nase pravo da ne vidimo nista!!!
Nije to bas ta logika sta je bitnije. Kupili su seriju i obavezali se ugovorom - ako se ne pridrzavaju "penali". To se na RTRS cesto desavalo, kupili ABA ligu a prenosili u snimku zbog neke serije koja je ugovorom morala ici u to doba.
I naravno niko nije kriv;)
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Nije to bas ta logika sta je bitnije. Kupili su seriju i obavezali se ugovorom - ako se ne pridrzavaju "penali". To se na RTRS cesto desavalo, kupili ABA ligu a prenosili u snimku zbog neke serije koja je ugovorom morala ici u to doba.
I naravno niko nije kriv;)
Nisu oni nista kupili, RTS je serija njihove proizvodnje, placali su snimanje svake epizode ove serije da bi je emitovali i ne placaju nikakve penale ili slicno, ja sam ovo gore ironicno napisao. Problem je sto eurosport prenosi drugi mec, nemacku, a RTS nece da plati pokrivanje Srbije. RTS ovim serijama samo popunjava program i zeli da narod nauci napamet svaki detalj, a kad god moze, tj kad god imaju sta drugo oni prenose.Tako ce sutra uvece vaterpolo biti na 1, rts je prazan ali nece da pate pokrivanje.
Slicno u Hrvatskoj, tamo hrt ne prenosi rijeku i hajduk u gostima u kvalifikacijama a Split ne prenosi uopste, ali je Bruno Kovacevic imao m... pa je izasao javno u glavnom dnevniku i objasnio stvar gde je problem, dok u RTS to ne pada na pamet, gledaju uzviseno na gledaoce
 
Učlanjen(a)
24.07.2014
Poruka
112
Ima li mozda ko ispravne strimove za nase kanale? Bio bih mu jako zahvalan. Na ovom forumu sam tek od danas I jos sam u fazi istrazivanja :) ..
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
Nisu oni nista kupili, RTS je serija njihove proizvodnje, placali su snimanje svake epizode ove serije da bi je emitovali i ne placaju nikakve penale ili slicno, ja sam ovo gore ironicno napisao. Problem je sto eurosport prenosi drugi mec, nemacku, a RTS nece da plati pokrivanje Srbije. RTS ovim serijama samo popunjava program i zeli da narod nauci napamet svaki detalj, a kad god moze, tj kad god imaju sta drugo oni prenose.Tako ce sutra uvece vaterpolo biti na 1, rts je prazan ali nece da pate pokrivanje.
Slicno u Hrvatskoj, tamo hrt ne prenosi rijeku i hajduk u gostima u kvalifikacijama a Split ne prenosi uopste, ali je Bruno Kovacevic imao m... pa je izasao javno u glavnom dnevniku i objasnio stvar gde je problem, dok u RTS to ne pada na pamet, gledaju uzviseno na gledaoce
Ne pada mi na pamet da ih branim: drski, bahati a može im se. Svugdje je to ista priča.
A eurosport srbija (valjda se tako zove) kad prenose tenis ja najradije ne bih ni gledao, nikakav prioritet domaći igrači , sreća pa je Nole No1 pa ga nekako i puste u program.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ne pada mi na pamet da ih branim: drski, bahati a može im se. Svugdje je to ista priča.
A eurosport srbija (valjda se tako zove) kad prenose tenis ja najradije ne bih ni gledao, nikakav prioritet domaći igrači , sreća pa je Nole No1 pa ga nekako i puste u program.
Ne postoji kompanija Eurosport srbija, to je samo fransiza Eurosporta kome je sediste u Francuskoj i Eurosport Srbija jedino sto ima to su 26 komentatora. Celokupni program odredjuje centar u Francuskoj i srpska fransiza nema nikakve veze sa time, jednostavno komentarisu sto je na kanalu, a ovi pustaju za trziste, kao sto kazes najbolje se vidi na tenisu i to ove godine na australian openu kada su radili prenos dvesta i nekog tenisera protiv trista i nekog tenisera samo zato sto su bili iz zemalja sa velikom populacijom a Novaka nisu radili.
RTS- strasno, kao da namerno pustaju ono sto narod ne zeli da gleda ali mora, mnogo njih nemaju izbor u vidu drugih kanala.
Pre bih gledao crni ekran sto kaze D3n1s
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Moze li mi ovo neko objasniti ?
Vlasnik Dream-a gleda jedan kanal a ja drugi (jedan jedini koji mogu gledati sa liste) - kako ?
 
Natrag
Top