Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
"Molio bih da pitanja postavljate u ovoj temi ... i na ista dajete svoje komentare

Pozdrav"


Vrlo rado kad bi znao kako da citiram iz jedne teme,a da objavim u drugu temu.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.335
"Molio bih da pitanja postavljate u ovoj temi ... i na ista dajete svoje komentare

Pozdrav"


Vrlo rado kad bi znao kako da citiram iz jedne teme,a da objavim u drugu temu.
Nije potrebno da citiras u jednoj temi a istovremeno kako kazes objavis u drugu temu jer to naravno nemozes ..... ali mozes da postavis kako ti tako i mi svi ostali pitanje kalo si ga i postavio

Tvoje pitanje:

Radi li kome crnogorski kanali iz m kabla u Srbiji?
Vec neko vreme ne ide ni sa sajta.

u ovoj temi.....

bez da citiras neciji Post jer tvoje pitanje kako si ga gore postavio sasvim je dovoljno i jasno za sve nas da ti se na isto odgovori barem ja tako mislim

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.06.2012
Poruka
123
Ljudi zna li neko ima li gde prenosa Zeljeznicar? Ako ima neko link neka posalje :) Hvala unapred
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Nije potrebno da citiras u jednoj temi a istovremeno kako kazes objavis u drugu temu jer to naravno nemozes ..... ali mozes da postavis kako ti tako i mi svi ostali pitanje kalo si ga i postavio

Tvoje pitanje:

Radi li kome crnogorski kanali iz m kabla u Srbiji?
Vec neko vreme ne ide ni sa sajta.

u ovoj temi.....

bez da citiras neciji Post jer tvoje pitanje kako si ga gore postavio sasvim je dovoljno i jasno za sve nas da ti se na isto odgovori barem ja tako mislim

Pozdrav

U stvari moguce je citirati neciji post i odgovoriti u drugoj temi, mozete koristiti tekstualne komande za odgovarajuci post(mozete ih videti kada bilo koga citirate), ali laksi nacin je otvoriti poruku u temi u kojoj je post koji hocete da citirate sa reply, prekopirate ceo tekst(ctrl+a pa onda ctrl+c), zatim uradite paste(ctrl+v) u temi u kojoj postavljate komentar...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
jos uvek se traze bein sportovi od 1-15 u dobroj kvaliteti ako moze na PM....
 
Natrag
Top