Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
neka hvala........ja ne obilazim mesta gde bih ih susreo vec ti......:roll::roll:

al pazi ni na kraj pameti mi nije bilo ovo.....a Poverenje sve vidi,cuje i zna.....:roll:

ja sam za vas mala beba......:beee:
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
neka hvala........ja ne obilazim mesta gde bih ih susreo vec ti......:roll::roll:

al pazi ni na kraj pameti mi nije bilo ovo.....a Poverenje sve vidi,cuje i zna.....:roll:

ja sam za vas mala beba......:beee:
Hihi...ne obilazim ni ja,vec ti se njih dvojica reklamiraju ovde na forumu:roll:
Daj nekome bejzbolku palicu da ih rastjera :beee:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.568
Moze neko link za ovak kanal? bosanski je ili hrvatski ali neznam kako se zove?
rqrq.png
[
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
5
Evo samo da javim da još nisam uspeo da namestim XBMC. Izgleda da je problem u add-onu koji je za Windows. Stalno javlja grešku. A nikako ne mogu da nađem na netu PVR Simple IPTV for Mac OS. U VLC plejeru sve radi glatko i stvarno je čudo koliko je to tamo jednostavno. Ali, to nije "10 foot interface" pa ne možeš komotno daljinskim iz fotelje da pretražuješ kanale :(
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Evo samo da javim da još nisam uspeo da namestim XBMC. Izgleda da je problem u add-onu koji je za Windows. Stalno javlja grešku. A nikako ne mogu da nađem na netu PVR Simple IPTV for Mac OS. U VLC plejeru sve radi glatko i stvarno je čudo koliko je to tamo jednostavno. Ali, to nije "10 foot interface" pa ne možeš komotno daljinskim iz fotelje da pretražuješ kanale :(
Pa nemas potrebe traziti po netu addon,samo instaliraj XBMC Gotham 13.1 verziju i u njemu imas vec ubacen. Samo ga nadji medju Disabled Addons i ukljuci ga.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top