Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
Au brate jel to ovaj ceski,ma nisam ni gledo sta ima nannjemu samo ga izbacio imam ceskih jos kolko oces,evo sad skeniram jedan svicarski.
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Da li neko ima dansku ili norvešku listu kanala da mi pusti na pp,tv 3?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
egzimh.jpg

29206ky.jpg

2rxuy2q.jpg

Ko zna, zna jos nisam ni skeniro sve multicaste a vec preko 300 kanala ,verovatno ima i citav total tv paket i max tv paket.
to ti je B.net....lose se poznajes u ovo......
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
ma ne boj se ima jos praznih kolko oces evo npr ona dva spanjolska sto sam postavio sto je sota reko da rade ima jos nesto vezano uz njih samo sto je prazno za sada ,lol.
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
da to je bnet ali takodjer ima i total tv plus max tv streamovi idu preko dve razlicite multicast adresse,
a mozda i vise jos uvek skeniram.za sad sam naso samo dve.sto ukljucuje bnet bskyb max tv ,total tv itd.Lose mi se ti razumes u ovo,cccccc.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ma ne boj se ima jos praznih kolko oces evo npr ona dva spanjolska sto sam postavio sto je sota reko da rade ima jos nesto vezano uz njih samo sto je prazno za sada ,lol.

Ma nebojim se ja.....to i negledam......

Malo me zbunili ovi spanci posto nema restarta servera na UDPXY........ali ima leka apoteka.....:beee:...zahvaljjuci mom prijatelju ovde sa foruma.......:mig:..koji je to odradio za cistu desetku.....

7YiAZt0yj.png
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
ma nije vezano uz taj ip nego drugi onaj drugi spanski ip sto sam postavio.
 
Natrag
Top