Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
14
Ljudi, treba mi pomoc a znam da je ovo jedino mesto gde ima mahera koji mogu sa lakocom to da urade i da mi pomognu.
Naime, potreban mi je neko ko ima mogucnost odlozenog gledanja televizije(onaj fazon kada prodje neka emisija a niste je gledali na TV kad je emitovana). Ako moze samo da mi snimi vecerasnji 3 Dnevnik RTS. Izuzetno mi je potreban i vazan taj snimak. Dnevnik je poceo tacno u ponoc, znaci pre 3 sata. Zaista bih bio zahvalan da mi bilo ko pomogne.
HVALA
Pitanja postavljajte u ovoj temi!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Moze li Nickelodeon (srpski) ako neko ima, treba mi na dan-dva...dok ne izmirim račun za OpenIPTV!
Molim Vas.

Hvala unapred.

Ljudi, treba mi pomoc a znam da je ovo jedino mesto gde ima mahera koji mogu sa lakocom to da urade i da mi pomognu.
Naime, potreban mi je neko ko ima mogucnost odlozenog gledanja televizije(onaj fazon kada prodje neka emisija a niste je gledali na TV kad je emitovana). Ako moze samo da mi snimi vecerasnji 3 Dnevnik RTS. Izuzetno mi je potreban i vazan taj snimak. Dnevnik je poceo tacno u ponoc, znaci pre 3 sata. Zaista bih bio zahvalan da mi bilo ko pomogne.
HVALA

Sevastokrator, napravio sam ti .mkv video zapis od minulog Dnevnika na RTS-u. Uploadovaću ti to preko .torrent fajla, na P.M ti saljem link gde da preuzmes .torrent fajl i skines video zapise jučerašnjeg Dnevnika.

Pozdrav.

Odgovore na pitanja postvljajte u ovoj temi!!! :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ima li raspolozen da napravimo zajednicku listu od kanala koji rade vec duze vreme? I koji nisu javni? Ja iskreno ne verujem da cu ikad imati nesto bolje od ovoga pa ako ima nekog ko je ogranicen sa znanjem kao ja a ima neke kanale nek se javi da vidimo da se dogovorimo.

Ja cu srediti listu sa EPG-om, i logoima, nije mi problem. Imam oko 40-ak kanala, domacih pa ako hoce neko da spojimo sve u jednu listu i da uzivamo na miru i bez brige. Ima samo jedan uslov, da se to nikome ne deli kako bi sto duze trajalo. Eto, ko hoce neko nek se javi na PP, ja cu odluciti sa kim bih to eventualno radio, ove kanale sto imam rade vec duze vreme tako da to radim svesno s rizikom, razlog toga je sto imam malo tih kanala a niko ne zeli da deli one koje ima.

Mislim, mozemo mi se dogovoriti, napraviti, ali taj s kim to budem pravio ako hoce da deli nek deli, ali kad crkne da ne krivi mene jer ja sam od reci i vec sad kazem da to sem mene niko ne bi video.

Eto, ako ima raspolozenih nek se jave na PP pa da vidimo ko sta nudi.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Moram novi post napisati.

BeinSports nece da mi pusti u XBMC ali u VLC hoce, jel ne moze u XBMC ili je do mene sta? Mislim na onih 8 HD kanala da ne postavljam opet i da ih reklamiram..
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Moram novi post napisati.

BeinSports nece da mi pusti u XBMC ali u VLC hoce, jel ne moze u XBMC ili je do mene sta? Mislim na onih 8 HD kanala da ne postavljam opet i da ih reklamiram..
zaboravi na to...ni meni nije jasno zasto j...ni XBMC ne cita to....a svi drugi plejeri citaju....
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
115
Dajem cccam linije koje meni rade vec 5 godina super,za sve satelite,mada meni je bila za sky star 2 spakovana za hadu plugin,a momentalno nemam satelitsku antenu u zamenu za nesto kao net tv plus ili slicno sa yu kanalima i hd kanalima posto sad imam samsung smart tv pa tako gledam tv.

Ako ima neko zaintersiran mislim da je ovo za PM.

Pozdrav,
 
Natrag
Top