Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Moram da primetim !
Opet, neki mladji clanovi, kace dobre liste, ili delove dobrih lista !
Mislim da bi trebalo da povedu racuna o tome, pa i ako te liste nece dugo trajati !
Ili su to neki stari clanovi sa drugim ili trecim nickom, pa to rade namerno !
I, neka se ne nadaju ti "novi clanovi" da ce dobiti neku listu cim je zatraze !
Cast izuzetcima koji ce snositi kolateralnu stetu !
 
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
Moram da primetim !
Opet, neki mladji clanovi, kace dobre liste, ili delove dobrih lista !
Mislim da bi trebalo da povedu racuna o tome, pa i ako te liste nece dugo trajati !
Ili su to neki stari clanovi sa drugim ili trecim nickom, pa to rade namerno !
I, neka se ne nadaju ti "novi clanovi" da ce dobiti neku listu cim je zatraze !
Cast izuzetcima koji ce snositi kolateralnu stetu !
najmanje je tu bitno dal je neko novi ili stari clan, bitnije je kakve su mu namere! umesto to da podeli putem poruka ljudima koji ce gledati i da im potraje, taj "x" clan to namerno unistava. pitanje zasto??? pa zato sto nekome ne odgovara da se gledaju dzabe vrhunski kanali, tj. kvari mu se biznis. na osnovu nekih saznanja od nekih clanova, ovde se izgleda obrce malo zesca lova tako sto pojedini ljudi (ima ih vise) zakupljuju servere i vrse restrim pa svaki kupac liste dobija svoj user.
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
819
zna li neko sta je sa arene i sk1 na ovom streamu
Kod:
http://xxx.xxx.39.122/aasd/8812/index.m3u8
dok ostali rade
 
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
a da zaboravio sam samo i ovo da kazem, ako cemo o postenju nekad je posteniji clan sa 10 postova nego sa 50,300,1000...itd. mislim na to ako mu nesto das da ce znati da cuva i gleda a ne da ode odmah na drugi forum i postavlja to da bi unistio i dobio npr. vip ili neki drugi status jer postavlja uvek nesto kvalitetno. ja nemam puno toga,al sam sasvim zadovoljan s ovim sto imam jer se uvek nadje neko dobar ko ti veruje i zeli da to podeli pa se eto zahvaljujem tim ljudima.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
najmanje je tu bitno dal je neko novi ili stari clan, bitnije je kakve su mu namere! umesto to da podeli putem poruka ljudima koji ce gledati i da im potraje, taj "x" clan to namerno unistava. pitanje zasto??? pa zato sto nekome ne odgovara da se gledaju dzabe vrhunski kanali, tj. kvari mu se biznis. na osnovu nekih saznanja od nekih clanova, ovde se izgleda obrce malo zesca lova tako sto pojedini ljudi (ima ih vise) zakupljuju servere i vrse restrim pa svaki kupac liste dobija svoj user.
Novi clanovi u smislu iskustva - nista zlonamerno !
Davno sam ja rekao da treba javno objaviti ko su ti "zakupci i preprodavci" !
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
a da zaboravio sam samo i ovo da kazem, ako cemo o postenju nekad je posteniji clan sa 10 postova nego sa 50,300,1000...itd. mislim na to ako mu nesto das da ce znati da cuva i gleda a ne da ode odmah na drugi forum i postavlja to da bi unistio i dobio npr. vip ili neki drugi status jer postavlja uvek nesto kvalitetno. ja nemam puno toga,al sam sasvim zadovoljan s ovim sto imam jer se uvek nadje neko dobar ko ti veruje i zeli da to podeli pa se eto zahvaljujem tim ljudima.
I, jedan savet za te postene - da vremenom sticu poznanstva i prijateljstva a samim tim i poverenje !
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
najmanje je tu bitno dal je neko novi ili stari clan, bitnije je kakve su mu namere! umesto to da podeli putem poruka ljudima koji ce gledati i da im potraje, taj "x" clan to namerno unistava. pitanje zasto??? pa zato sto nekome ne odgovara da se gledaju dzabe vrhunski kanali, tj. kvari mu se biznis. na osnovu nekih saznanja od nekih clanova, ovde se izgleda obrce malo zesca lova tako sto pojedini ljudi (ima ih vise) zakupljuju servere i vrse restrim pa svaki kupac liste dobija svoj user.
Ja pretpostavljam, posto se blizi svetsko prvenstvo u fudbalu, a vecina je ovde radi sporta, da neko pokusava da zaradi nesto, uvek pred tako neke bitne sportske stvari, na primer pred meceve lige sampiona na ispadanje ili pred vece teniske turnire se pogasi sve sto je do tada radilo. Ja sam mozda na ovoj temi par meseci do pola godine, i ovo se potvrdilo kao pravilo...
Zanimljivo da se uvek pojave u tom trenutnku neki koji nude liste ili nesto slicno kao sto je bilo sa onim mt linkovima za browser, koji se sada moraju kupiti... Mislim da to nije neka tajna, i da vecina na to sumnja ili zna ovde. E sad vrlo malo se moze uraditi povodom toga, jer nije ovo jedini forum, dovoljno je staviti na 2 mesta listu da bi je unistio, tako da tu nema resenja.

Jedino resenje naci nesto sto niko nema, sto je gotovo nemoguce i to dobro cuvati ili platiti nesto i gledati, naravno uvek se moze krpiti sa onim dok traje traje na par dana...
Samo bih preporucio bojkot ikakve saradnje sa tima, za koje se utvrdi da su namerno ugasili nesto, a moze se utvrditi, ne tako tesko...
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Ja pretpostavljam, posto se blizi svetsko prvenstvo u fudbalu, a vecina je ovde radi sporta, da neko pokusava da zaradi nesto, uvek pred tako neke bitne sportske stvari, na primer pred meceve lige sampiona na ispadanje ili pred vece teniske turnire se pogasi sve sto je do tada radilo. Ja sam mozda na ovoj temi par meseci do pola godine, i ovo se potvrdilo kao pravilo...
Zanimljivo da se uvek pojave u tom trenutnku neki koji nude liste ili nesto slicno kao sto je bilo sa onim mt linkovima za browser, koji se sada moraju kupiti... Mislim da to nije neka tajna, i da vecina na to sumnja ili zna ovde. E sad vrlo malo se moze uraditi povodom toga, jer nije ovo jedini forum, dovoljno je staviti na 2 mesta listu da bi je unistio, tako da tu nema resenja.

Jedino resenje naci nesto sto niko nema, sto je gotovo nemoguce i to dobro cuvati ili platiti nesto i gledati, naravno uvek se moze krpiti sa onim dok traje traje na par dana...
Samo bih preporucio bojkot ikakve saradnje sa tima, za koje se utvrdi da su namerno ugasili nesto, a moze se utvrditi, ne tako tesko...
Potpuno se slazem sa tobom !
Dakle - treba utvrditi ko su ti ljudi i zigosati ih zauvek !
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
meni moje liste rade bez problema bilo takmicenje ili ne .samo ja kad ih dijelim dijelim sa provjerenim ljudima .i nema problema ,ono sto je javno ,naravno da nece dugo trajati ,jedini izlaz za sve ucite skanirajte ,malo po malo i imacete listi ,od copy paste nema velike koristi sve je to kratkog vijeka ,ove skripte ,od poznatih majstora ,je drugaciji vid ,gledanja ,to je visi ,level ,za mnoge od nas ,sto rece boki ,i dns3 i sota ,bice listi ,samo nas nece biti ,uzivajte
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
drugari, ovako treba mi jedna pomoc, pa nzm gde treba da postavim pitanje, mozda nije, ustvari sigurno nije mesto ovde, ali da pitam.. treba da uradim seminarski rad iz oblasti 3G MREZE, a po netu slabo sta nalazim, uglavnom nesto ukratko i slabo ima na ovu temu.. svaka pomoc je dobrodosla. Pozdrav svima i izvinjavam se sto ovo pitanje postavljam ovde :D
 
Natrag
Top