Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
31.01.2014
Poruka
129
Nebi trebalo da se svadje prenesu javno vidljivo clanovima.Ipak staresinama dajem prednost i uvek su u pravu.Kao i na poslu,ko neslusa otkaz.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.943
Nebi trebalo da se svadje prenesu javno vidljivo clanovima.Ipak staresinama dajem prednost i uvek su u pravu.Kao i na poslu,ko neslusa otkaz.
Sad ga malo pretjera. Niti smo u vojsci niti na poslu. A nisam ni primjetio da postoje neke svadje, covjek je jasno i glasno rekao sta misli - nisu u redu dvostruki arsini. Za svadju je potrebno najmanje dvoje a za sad sam vidio samo jednog.
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
-Administracija
Lepo je videti da administracija i dalje savesno obavlja svoj posao.
Otključavanjem ove teme potvrdili ste da ste tu za dobrobit korisnika.
Nadam se da nećete tolerisati komentare bez listi u lepljivoj temi "Internet Radio i Televizija"

-Korisnici
Gospodo korisnici,komentari i pitanja postavljajte ovde, a ne u izdvojenoj temi "Internet Radio i Televizija"

Moderatori sad je vreme da dovedete temu na pravi put.......samo liste
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
hehe ovo ce vrlo brzo biti naj posecenija tema
ljudi treba mi arena 1,2,3,4,5, rts 1, da i ja nesto potrazim :buba_lcd:ne treba mi ovo sto se siri po forumima ko epidemija
 
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
157
da li moze iptv ili d3go lista na pm za licnu upotrebu ili pinkovi ful kanali hvala.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
da li moze iptv ili d3go lista na pm za licnu upotrebu ili pinkovi ful kanali hvala.
Imas 4 posta, u subotu si trazio d3go, juce si trazio d3go, danas si pojacao pa dva puta trazis. Svaka cast ako na osnovu ovih 4 posta tebi da neko d3go, ali moras da shvatis da bi tebi neko pomogao, moras i ti da pomognes i das nesto clanovima ovog foruma i samom forumu. Toliko tema, siguran sam da se u makar jednoj mozes pronaci !

PS pogledajte ovo:
Eh da su nam svi ovakvi doktori :D
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ajde pomozite covjeku zar nevidite da trazi d3go listu ili pinkove full kanale...!!!!

Ja mu mogu pomoći za ovo GO :D Kad to bude htjeo nek' mi se javi. :D

Samo me zanima šta su full pink kanali, mislim da ni pink ne zna koliko kanala ima, a da ne govorim da su pobrkali kanale. Na horror gledaš komedije, pa se ubaci farma il' veliki brat, debela sestra ili kako se to već zove. Dok je bio 1 pink više je bilo sadržaja nego sad. :D

@ _NightWolf_

Kliknuo bi ja like al ko god klikne like taj će dobit pp "Daj NetTV Plus!" :D
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.943
Svaki dan na kablovskoj imam sve manje normalnih kanala, prvo su izbacili sk a od pre neki dan i b92 (to vjerovatno ovi grobari smjestili, ako nema prenosa kosarke Partizana ne moze ni Zvezde:D) A pinkove trpaju ko ludi, ja tako smeće od kanala ni ne memorišem -povraća mi se od pinka.
 
Natrag
Top