Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ima li negde detaljan tutorijal kako da strimujem liste m3u i napravim da se ne vidi izvor od kog provajdera su.
To je ono kad je druga ip adresa i liste idu preko nje.
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
Prvi čovek Telekoma Srbija Vladimir Lučić:

Na pitanje da li će naši građani moći da prate i naše kanale u inostranstvu, Lučić otkriva:

"Pokušavamo da približimo naš servis dijaspori i mi smo prisutni u Austriji i Švajcarskoj kao virtuelni operater. U junu ćemo pustiti Nemačku a sada Ameriku. To na primer znači da će naši korisnici od juna u Nemačkoj moći da koriste SIM karticu Telekoma Srbije koja je Nemačka i koja je konturenta sa drugim operaterima u Nemačkoj sa jasnim benefitima i besplatnim pozivima ka Srbiji, BiH i Crnoj Gori bez rominga kada dođu u Srbiju. Moći će da gledaju naše kanale bilo gde u Nemačkoj"
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Ljudi može pomoć... Zašto mi na king-box uopšte ne nalazi ništa kada skeniram? A kada ubacim pojedinačno proveru mac adrese radi i nalazi.... I još ne nešto interesuje oni v1 paneli kolika je danas razlika u v1 i v2 panelima pitam zbog configa, jer sam pronašao par nekih ali ni tu ništa ne nalazim... Hvala svima na pomoći, ali bih voleo pomoć šreko poruke od Darkona, Bokija, Salezli, Kljukija, Dsukija i svih ljudi koji sigurno poznaju svu tu materiju (ako nekoga nisam naveo nek mi ne zameri ali želim tu malu pomoć)... Malo sam ispao iz oboga nije me bilo nekonvreme pa se polako vraćam... Još jednom hvala svima ko mi se javi i pomogne.... Veliki pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Vrlo jednostavno. Kupiš panel i on ti sve odradi.
Koji panel gde sta?Uvek sam strimovao pojednicano vaznije utakmice ali nikad nisam sa mnogo kanala i imao sopstvene m3u liste.
Jedino bih mogao napraviti sajt i ubaciti liste od provajdera a da se vidi ip adresa od mog sajta.Napravim striming sajt.
 
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
1
Poštovani članovi,potrebna pomoć oko problema sa "No authorization token" na windows 10 sa programima
koji konvertuju MAC u M3U format.Kako ukloniti ovu poruku? Hvala veliko.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    64,8 KB · Pregleda: 57
Učlanjen(a)
27.11.2021
Poruka
64
Ako moze neko da mi kaze gde moze da se kupi placa ili ottshow ili pa ako ima bolja exyu lista? Moze i u PP ako ne ovde, stvarno me zanima gde se kupuju liste.
 
Natrag
Top