Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
04.02.2022
Poruka
20
Zna li tko sta je aktuelno i najbolje rjesenje za samsung smart tv? MOze li funkcionirati fluidno sa odredjenom aplikacijom? Tv je star oko 6 godina, serija 6
 
Učlanjen(a)
04.02.2022
Poruka
20
Zna li tko sta je aktuelno i najbolje rjesenje za samsung smart tv? MOze li funkcionirati fluidno sa odredjenom aplikacijom? Tv je star oko 6 godina, serija 6
Najbolje bi ti bilo ako imas mogucnost negdje u trgovini da vidis taj Tv

Odes u trgovinu uzmes daljinski i pogledas pod Smart Hub sta ima od aplikacija dole od mene navedenih

Ja imam 2 Samsung Smart Tv-a jedan od njih je Model

UE40H6470


Na njega sam instalirao Fork Player koji preko USB-a ucitava liste liste mada ima i Ott Player apk itd...


UE40JU6550
Na ovaj sam instalirao Ott Player apk koja je dostupna pod Smart Hub / apk


Takodjer ima pod Smart Hub / apk i Smart IPTV, SS IPTV

Postoje i apk kao Nettv Plus, GSS Media, Balkanyum, Kopernikus OTT TV ali one se placaju

OttPlayer se ne placa takodjer i Fork Player dok se apk Smart IPTV placa nekih nepunih 6€ za ostale nisam siguran

Edit:
Moji modeli Smart tv nisu Android

Pozdrav
Nasao, hvala:mig:
 
Učlanjen(a)
10.10.2012
Poruka
46
Imam i samsung isti model star 7 godina i kad se udje u smart hub pa u samsung tv aplikacije ima bar 4 aplikacije za gledati iptv sigurno.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Мој ТВ Самсунг је генерација 8000, кажу да је Орсеј ОС (Orsay). Инсталирао сам ссиптв програм, ради без проблема. Има у смартхабу пар програма за иптв али нису употребљиви.
 
Učlanjen(a)
09.02.2022
Poruka
20
Pozdrav. Imam takodje samsung serije 6. Koristim Ott player sa samsungove prodavnice i fino radi posao. Kreiras nalog na ott player sajtu, ucitas m3u listu, prijavis se sa istim nalogom na tv aplikaciji i to je to.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
266
Pozz
Gdje bi mogao skunuti tivimate premium alida uma podršku za stalker_portal.
Ovdje na forumi ima ali nemaju podršku za stalker
 
Natrag
Top