Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
648
imam mitvpro.live:25461 i njihov MITV PRO Player na androidu
Prije dva dana ove IPTV liste: 4kiptv.vip, sansatplus.net, balkanfree.net, pandar.tv, rocksat.ddns.net, magco.rip i mitvpro.live, znaci sve sa istog servera u "Live" nisu radili osim manjeg dijela VOD-a, jucer i danas "Live" radi ali svako malo slika na TV programima zastajkuje, bas iritira.

Kako je sad tebi na tvoj placenoj "mitvpro.live" listi, jel ti radi normalno ili slika stalno zastajkuje.
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Nasao sam Netflix user/pass koji radi, ali nece sa VPN-om vec samo bez VPN-a. Da li je sigurno da to koristim ili postoji mogucnost da dobijem neku kaznu?
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Hvala na odgovoru. Ma samo me brine da ne dobijem neku kaznu. Ako vlasnik stavi drugu sifru onda mi je kazna samo to sto vise nemam pristup. To mi je prihvatljivo :) Vise me brine me da me Netflix nekako kazni preko IP adrese...
 
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
53
Prije dva dana ove IPTV liste: 4kiptv.vip, sansatplus.net, balkanfree.net, pandar.tv, rocksat.ddns.net, magco.rip i mitvpro.live, znaci sve sa istog servera u "Live" nisu radili osim manjeg dijela VOD-a, jucer i danas "Live" radi ali svako malo slika na TV programima zastajkuje, bas iritira.

Kako je sad tebi na tvoj placenoj "mitvpro.live" listi, jel ti radi normalno ili slika stalno zastajkuje.

radi normalno na svim playerima
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
"...jedna url lista."? Kodi, vlc, nešto treće,...?
Ja se nadam da je za nekoga to dovoljan podatak na osnovu kojeg će zaključiti čemu služi ta ex-yu "jedna url lista" i na osnovu toga ti pomoći.

poz svima!izvinjenje ako nisam postavio temu gde treba(molim da je prebace)
imam sl.pitanje:
kako da saznam user i pasword za url listu.dakle lista je aktivna ali je promenjen user i pas.dakle kako da saznam koji je novi user i pas od pomenute liste?
hvala unapred svima.
jedna url lista.dakle taj url moze raditi u dosta pleyera kao sto su vlc,kodi itd
 
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
63
Pozdrav ljudi, da li neko zna neki portal da rade espn+ kanali, ima ih jedno 30-tak. Nisu uvek aktivni ali recimo sada bi trebalo da prenose italijane i engleze. Nalazio sam u nekim portalima te kanale ali neće da rade, piše loading failed dok drugi kanali rade u isto vreme
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.334
Pozdrav ljudi, da li neko zna neki portal da rade espn+ kanali, ima ih jedno 30-tak. Nisu uvek aktivni ali recimo sada bi trebalo da prenose italijane i engleze. Nalazio sam u nekim portalima te kanale ali neće da rade, piše loading failed dok drugi kanali rade u isto vreme
Kod mene u listi ima ih 50-set ......

espn1.pngespn50.png

ali ne rade momentalno..... sad azurirao listu.... visekonekcijska je u pitanju ;)

Pozdrav
 
Natrag
Top