Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
20.03.2014
Poruka
112
Chek ljudi neka mi neko tacno objasni kako radi torren stream. Kod obicnih torenta, neki useri pravi seed i ti vadish odnjih. I sve je gotovo kada se download zavrshi. A vamo treba neko celo vreme da pravi seed zbog to sto stream uvek ide(realtime). Epa ko je taj hrabar sto ce ostavi svoj pc i net 24/7 da pravi seed na sve ove kanale. Jedino sto mi pada na pamet je to sto kako i kod normalni torenta, svi si pomagaju(i pracaju i primaju podatke)al problem je to sto upload je mal, primer imash upload 100kilobajta u sekundu, a strim je da kazemo 200 il vishe kilobajta. Znachi jedan user moze da pomogne, al uvek kje da postoi nedostatak sto me naveduje na to da neko/nesto pomaga u ovom procesu i ima jaki upload.
Stvarno se izvinjavam, al neznam toliko dobro Srpski, nadam se da ste me razumeli sta sam hteo reci.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.570
qWvrNNn.jpg


Pa kaže: Onoo je tuđa lista, imao sam nju, ono je čovjek neki što objavi jeee, skitnice čekajte me uništit će je :D
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Chek ljudi neka mi neko tacno objasni kako radi torren stream. Kod obicnih torenta, neki useri pravi seed i ti vadish odnjih. I sve je gotovo kada se download zavrshi. A vamo treba neko celo vreme da pravi seed zbog to sto stream uvek ide(realtime). Epa ko je taj hrabar sto ce ostavi svoj pc i net 24/7 da pravi seed na sve ove kanale. Jedino sto mi pada na pamet je to sto kako i kod normalni torenta, svi si pomagaju(i pracaju i primaju podatke)al problem je to sto upload je mal, primer imash upload 100kilobajta u sekundu, a strim je da kazemo 200 il vishe kilobajta. Znachi jedan user moze da pomogne, al uvek kje da postoi nedostatak sto me naveduje na to da neko/nesto pomaga u ovom procesu i ima jaki upload.
Stvarno se izvinjavam, al neznam toliko dobro Srpski, nadam se da ste me razumeli sta sam hteo reci.
nemas veze ti sa sa time ko je seed, to ide sa servera i taj drzi neki minimum koji je potreban da bi stream radio e kad se nakace drugi on se razdeli medjusobno e sad tvoja brzina je pitanje kakav kvalitet i dali uopste mozes da gledas kod mene recimo ace uzima max 150kbps upload
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.961
Forsirat jednu te istu listu nikom neide u prilog.
Svi koji imaju problem sa clanom foruma rijesavajte preko Pm itd...
Samo dodajem a svi znate postanjem kvalitetne liste javno lista je neupotrebljiva ne pije vodu.
Sto se mene tice mozete sve stavit javno ja nemam problem sa tim da nebude opet samo meni krivo ...... NIJE
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Pa jel mogu ja da dobijem neku tajnu listu na pp ili na skipe pa da je nedam nikome .....cisto da vidim sta je to tajna kad ovde ima sve...bar ja tako mislim
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Pa jel mogu ja da dobijem neku tajnu listu na pp ili na skipe pa da je nedam nikome .....cisto da vidim sta je to tajna kad ovde ima sve...bar ja tako mislim
Nista nije tajna samo sto to sto se deli na pp duze traje inace to su ti kanali exyu sa nasim sportskim kanalima a ono tipa avganistan,urugvaj,kambodja i sve ove ruske liste malo ko od nas gleda inace to sluzi da se dogura do 1000,10000,100000 postova
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
aaaa to je to pa i ja se cudim ko to ovde stavlja one vijetnamske kanale kad je otvorim ono nasi a zovu ih vijetnamci.....:opaaa:
 
Natrag
Top