Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.11.2019
Poruka
15
Pozzz...
Molio bih ako netko zna da li ima neki nacin ili neki program kako bih dosao do liste jer mi risiver kod roditelja prima samo listu, a ja na octagonu 8008 imam stb stalker, portal i mac i normalno gledam kanale, tu listu sto je kod mene bih prekopirao u taj risiver ali nemam user i password da je povucem vec samo URL i mac...sorry ako je glupo pitanje...malo je to sve zamrseno P.S. Imao sam skoro 3 mjeseca listu od boki71 sa foruma ali je nedavno stala pa sad oni negledaju nista zanimljivo a neprijatno mi da opet moljakam...ako moze pomoc..Hvala
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Pozzz...
Molio bih ako netko zna da li ima neki nacin ili neki program kako bih dosao do liste jer mi risiver kod roditelja prima samo listu, a ja na octagonu 8008 imam stb stalker, portal i mac i normalno gledam kanale, tu listu sto je kod mene bih prekopirao u taj risiver ali nemam user i password da je povucem vec samo URL i mac...sorry ako je glupo pitanje...malo je to sve zamrseno P.S. Imao sam skoro 3 mjeseca listu od boki71 sa foruma ali je nedavno stala pa sad oni negledaju nista zanimljivo a neprijatno mi da opet moljakam...ako moze pomoc..Hvala
Puno si ga umoto :beee: nemam pojma šta ko ima....imaš pp
 
Učlanjen(a)
01.11.2019
Poruka
15
JOj sorry ...ja imam stalker i mac a risiver od roditelja nema mogucnosti za stalker, samo linija i to se mora upisati na usb pa u rec.. Ariva 153 combo...staro 5-6 godina...zato mislim da li se moze iz maca doci do user/password...dalje znam..
 
Učlanjen(a)
16.11.2014
Poruka
20
JOj sorry ...ja imam stalker i mac a risiver od roditelja nema mogucnosti za stalker, samo linija i to se mora upisati na usb pa u rec.. Ariva 153 combo...staro 5-6 godina...zato mislim da li se moze iz maca doci do user/password...dalje znam..
Misliš li na ovo
Screenshot_4.jpg

poslah ti u PP
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.02.2017
Poruka
43
Zdravo.
Imam listu na kodiju i radi sve na PC ali na android boxu neki kanali pokazuju zelenu sliku (traka dole) a ima tona. Kad iskljucim hardversko ubrzanje media codec surface i media codec u player opcije, svi ti kanali rade normalno ali malo usporeno. Jel ima mogucnosti da se podesi kodi da se gledaju ti kanali a da radi hardversko ubrzanje?
 
Učlanjen(a)
01.11.2019
Poruka
15
Rado ok preko MAG stavio mac i dobio user/password pa prilagodio za listu, povukao...isprobao preko stb da ne pisem bezveze ako nece, prilagodio za arivu kod mojih, ubacio preko usb i sve pet...nema trzanja ...jos jednom hvala zak.ns
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
zanima me jedno,ako mi moze neko strucan reci :)
zasto neke liste rade samo preko mac-a(stalker za win i stb emu za android),a ne rade preko iptv smarters (preko user,pass,server) i ne rade preko m3u liste?
unapred hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
zanima me jedno,ako mi moze neko strucan reci :)
zasto neke liste rade samo preko mac-a(stalker za win i stb emu za android),a ne rade preko iptv smarters (preko user,pass,server) i ne rade preko m3u liste?
unapred hvala
Zato sto imaju zastitu playtoken.
Zato su i stvoreni stb emu da bi mogli da ucitaju taj playtoken.
Nije do plejera, plejer faktici daunlaudira ono sto mu je zadano kao zadatak da odradi.
 
Natrag
Top