Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

• Začetnik teme DusanMadic
  • Datum pokretanja
slobaboske72

slobaboske72

UPLOADER
Nije problem u plejeru ili konekciji...problem je u jednoj listi koju ja ne mogu otvoriti.Lista je 100 uredna...proverena i radi...ja samo ne mogu tu listu ama bas nikako ucitati.
Probao sam na sve nacine...admin koji odrzava sistem je sve vec pokusao..IP adresa nije blokirana...jedbostavno ne mogu pristupiti serveru...
Probao sam i drugu listu od prijatelja ucitati ide bez pola muke...on moze moju ucitati isto bez problema...samo kod mene nece pa nece
Možda da ugasiš sve aplikacije koje su pokrenute na telefonu , mozda neka od njih (adguard, perblock itd) blokira konekciju ?!

zeka72

zeka72

Nije problem u plejeru ili konekciji...problem je u jednoj listi koju ja ne mogu otvoriti.Lista je 100 uredna...proverena i radi...ja samo ne mogu tu listu ama bas nikako ucitati.
Probao sam na sve nacine...admin koji odrzava sistem je sve vec pokusao..IP adresa nije blokirana...jedbostavno ne mogu pristupiti serveru...
Probao sam i drugu listu od prijatelja ucitati ide bez pola muke...on moze moju ucitati isto bez problema...samo kod mene nece pa nece
Javi se na pm

M

micko434

odakle si,vidi sa tvojim provajderom za net mozda je kod njih ako nije staticka adresa mozda ti oni blokirali

M

macko12

Pitanje zasto ja ne mogu da vidim hide postove na iptv temi konkretno iptv liste kada sam 100 postova vec odavno ispiso Hvala

C

crvenamarama

pozdrav ako moze objasnjenje kako gledati liste sa promjenjivim tokenom na smart tv.
zauzvrat saljem par listi...

K

kongo1215

Pozdrav, moze li u ssiptv da se ubaci epg za nase kanale (app ima svoj izvor za epg ali nema za exyu)

darkon

darkon

UREDNIK
zdravo, kako skenirati ovo: http://xxxxxxxx/dvr/ott1_g1_c17/playlist_dvr.m3u8 ,, Pokušavam na simpletv, ali kad se počne skenirati i automatski se ruši
Losmij skener.

Podesi u config.ini:
match_word(trigger)=m3u8

servers.ini:
Kod:
http://xxxxxxxx/dvr/ott1_g1_c*/playlist_dvr.m3u8
Za dictionary.ini ovo u notepad:
Kod:
@Echo off
FOR /L %%G IN (1, 1, 1000) DO (
echo.%%G>>dictionary.ini
echo Number: %%G
)
end
Sacuvaj kao nesto.bat. Pokreni i imas dictionary.ini brojeve od 1 do 1000.
Skener ce uloviti kanale.