Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Ma ućiću makar kroz ođžak...možda kroz ftp otvoren 22....telnet nekuda se mora ući.....a pa zaboravio sam sentry evo config.ini u prilogu..pustih ga da radi ..videću ujutru šta ufat...
Hvataj.PNG
 

Prilozi

  • 46.149.191.txt
    3,7 KB · Pregleda: 63
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.366
Ma ućiću makar kroz ođžak...možda kroz ftp otvoren 22....telnet nekuda se mora ući.....a pa zaboravio sam sentry evo config.ini u prilogu..pustih ga da radi ..videću ujutru šta ufat...
Pogledajte prilog 109045
Druze, sta tebi uopste treba iz tog stalkera ?
Strimovi ?
Neupotrebivi su izvan tog stalkera.
Mac adrese ?
Neupotrebive su bez device, device1 i sn-a
Sve i da nadjes pass za taj stalker panel nista ti ne znaci.
Jedino mozes dodati mac adresu svog uredjaja ili stb emulatora a to ce gazda primetiti, obrisati i promeniti pass na portalu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Ja imam dva stalkera koji savršeno rade ( i daj Bože samo da potraju jer su savršeni sve ima ama sve ....) i to su mi dali neki dobri ljudi odavde...e sad šta ču kad oni prestanu da rade jer to se nikad nezna ....pre neko veče kad je bila neka utakmica mislim zvezda ...jedan je prestao da radi .... boki je ovde u sekciji skeniranje dosta objasnio i ja mogu da nađem dosta listi al koje traju dan dva to su one liste sa istim usrer i pass....počeo je da objašnjava i pronalaženje stalkera sa mac adresama i onda odjednom stao i veše se nepojavljuje pričao je o usisivačima koji za dva tri minuta skupe 300 stalkera iii.....jednostavno hteo bih da sam pronađem makar jedan stalker jer sve što se ovde objavi pukne za dva dana maksimalno ti si objavio preneki dana fantaziju od liste al puka za dan.....eto to je to samo da se nastavi tut o skeniranju....

Kod:
http://62.210.215.50:80/get.php?username=srecna_slava&password=svima_koji_slave&type=m3u&output=mpegts
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Može li neko bar izdaleka da potvrdi ako ne objasni.Imao sam volju da i sam recimo nadjem sebi mac za odredjeni stalker portal.Adresa stalkera portala se ne menja i upisuje se u stb_emu e sad mac adresa dali se može skenirati klasično kao provera validnosti ispravnosti.Imao sam jednom i probao i zaista je radilo dugo,niko me nije isključio .Dobio sam ispravan MAC i radilo nikakav serijal nisam upisivao niti mac uredjaj ni nista sem portala i ispravnog mac-a.Znači dali se može klasično skenirati ispravnost mac-a.
Naravno da ti niko neće udeliti gotovu scriptu ili gotova rešenja jer je većina ljudi nepoverljiva i upropastila bi sve, ali malu informaciju da napravimo pomake od klasičnog skeniranja.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Becari, stalkere se "razbija" na drugi nacin, ovo sto pokusavate je po vjerovatnoci da cete nesto pogoditi jednako sansi da budete izabrani u posadu prve ljudske misije na Mars. Za to trebaju neki drugi alati i prilicno dobro poznavanje bar jednog programskog jezika. Nemojte ovo shvatiti kao neko moje prese..... sa visine, cisto kao savjet.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Nešto od tih stranih jezika pomalo znamo:)Nismo sigurni u način ili princip jbg-a,šta slati na upit odredjenim alatom?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Nije to nuklearna fizika, ali da bi se time ozbiljno bavio moras skinuti source code od stalker middleware softvera i recimo Yasem-a, stb emulatora za PC. Kada skuzis kako njih dva "razgovaraju" mozes se baciti na pisanje skripti u jeziku koji preferiras, nebitno kojem.
Kao sto vidite, ona moja konstatacija da nisam imao namjeru da se preser...m sada malo logicnije zvuci, zar ne?
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Naravno da nije preser...jedna velika pomoć svima koji žele da eto kažemo saznaju nešto više.Naravno da to ne ide u tri reči niti rečenice za objasniti treba malo više truda , nek vide i drugi koji imaju slična pitanja...
Nego step by step.Nisi mogao više pomoći hvala ,sem ako je neko lenj pa traži gotovo rešenje scriptu u ruke + objašnjenje kako upotrebiti ...nekima ni to ne bi pomoglo....vremenom dolazi do promena i lakše je nešto naučiti pa update nego od nule krenuti..
 
Natrag
Top