Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
slusaj ti kao prvo moras da svatis da tebi niko nije duzan nista dati ni sota niti bilo ko drugi toje sve dobra volja .. i jedno znaj da nemogu imati svi isto kolko god dase trudimo kod mene je izreka takva kao sto sam objasnio a ti to svati kako zelis
Slusaj ti - ti izgleda ni ne znas sta govoris, zato bolje da cutis !
GURBETI NISU NELJUDI !
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Jel to NOVA RS vise ne radi ili? :O Ako ima neko listu sa diskaveri kanalima sa prevodom neka mi posalje na pm ili skype... Hvala :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
Sota, da se ne ljutis sto cu ti ovo reci !
Nema potrebe da sebe trpas u prvi plan recima - mene osobmo ne tangira jer i bez te ili tih lista nikad nece unistiti ono sto ja imam NIKAD
Znamo da ti imas - ali hocemo i MI da imamo !
Nemam sta da se ljutim ako razumno i zdrave pameti komuniciramo
Drugo to sto sam napisao neradi se o tom da ja sebe stavljam u prvi plan jer... ostavimo sad na stranu iPTV prvenstveno sam mislio da sam od nedavno pretplatnik Total Tv putem Satelita na to sam mislio a vecini ljudi poznato sa kojima ja komuniciram tj. uzi krug ljudi a to isto sam napisao par puta javno na forumu mozda ti je promaklo???
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Nemam sta da se ljutim ako razumno i zdrave pameti komuniciramo
Drugo to sto sam napisao neradi se o tom da ja sebe stavljam u prvi plan jer... ostavimo sad na stranu iPTV prvenstveno sam mislio da sam od nedavno pretplatnik Total Tv putem Satelita na to sam mislio a vecini ljudi poznato sa kojima ja komuniciram tj. uzi krug ljudi a to isto sam napisao par puta javno na forumu mozda ti je promaklo???
Pozdrav
Pozdrav i tebi !
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
Bravo Momak,prave reci za ovaj Forum
Nisi uopste u toku dogadjaja na forumu moram da ti kazem i ponovim i tebi Sota ima Total Tv i nije ovisan o listama koje se krecu po forumima i opet nisam takav iako imam sta da ponudim da bi to isto postavio sirjoj javnosti i na kraju niko od tog nebi imao koristi zna uzi krug ljudi sa kojim komuniciram a slobodno mogu da kazem nebitno ko me putem Pm Skype itd... pitao za bilo koji kanal jel imam ja sam dao doticnima nisam birao ko je od kad je na forumu itd.... naravno ako sam imao , a imao sam pa cak sam i onima davao koji su na forumu u temi zamolili za neki kanal znaci sam od sebe bez da sam pitan eto... takav je Sota ko kaze drugacije njemu na cast

Da si imao pravi Argument za tvoj odgovor ishod mog izlaganja bi bio drugaciji
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top