Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Pa sad... Mozda ste u pravu... Mozda niste... Ali sve sto sam sam nasao uzivao jesam,ali sve dok neko drugi nije pronalazi iisto i naravno podelio...zato se interesujem za pronalazenje listi koje ne moze svaka luda da pronadje i iskopa, zato toliko tezim ka tome... :-(

Pa obzirom da skenera ima na izvolte skoro svugde (pa i na SF-u) i da skoro pola Balkana, ako ne i ceo skenira, šta onda da očekuješ.
I kakvih pola Balkana? Ovih tema ima i kod Španaca, Italijana, Rusa, Turaka... Neka od nabrojanih zemalja samo 10.000 ljudi skenira ( a verujem da skenira daleko više) onda nije čudo što brzo pucaju.
Kao što @boki71 lepo reče - liste dolaze i odlaze, niti smo ih platili - niti su naše. Danas jedna, sutra druga.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Pa sad... Mozda ste u pravu... Mozda niste... Ali sve sto sam sam nasao uzivao jesam,ali sve dok neko drugi nije pronalazi iisto i naravno podelio...zato se interesujem za pronalazenje listi koje ne moze svaka luda da pronadje i iskopa, zato toliko tezim ka tome... :-(
To se resava samo kupovinom kod legalnihprovajdera , ili ako ti listu da gazda TVVIET-a
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Samo da se pohvalim... Broj pronadjenih iptv listi u DM, skeniranjem ip jednak je 0... a skenirao sam do sad boga oca mnogo ip rangova od jedne zemlje... Da li radim nesto kako ne treba ili je i ovo cista premija ako se naleti na nesto... Znate, morao sam da podelim ovo sa vama, ali ja sam vise nalazio skeniranjem MAC i U/P... Iako je to skeniranje mrka kapa, jer liste te brzo pucaju... Neki jos savet ili pomoc oko tog ip skeniranja tih dreamboxova ili je i to loto...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Za placene liste, potrebno je pretrazivati rangove gde se nalaze ti korisnici. Ako iskljucivo trazite domace kanale, trazite tamo gde ima najvise onih koji placaju te liste. To je obicno po stranim drzavama gde ima dosta ljudi sa ovih prostora. Ako se potrudite, i upotrebite google, mozete i naci koje mreze pokrivaju koje gradove i u kojim gradovima ima puno exyu gastarbajtera i tako suzite pretragu.

Takodje dosta Dreambox uredjaja koristi default login.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Samo da se pohvalim... Broj pronadjenih iptv listi u DM, skeniranjem ip jednak je 0... a skenirao sam do sad boga oca mnogo ip rangova od jedne zemlje... Da li radim nesto kako ne treba ili je i ovo cista premija ako se naleti na nesto... Znate, morao sam da podelim ovo sa vama, ali ja sam vise nalazio skeniranjem MAC i U/P... Iako je to skeniranje mrka kapa, jer liste te brzo pucaju... Neki jos savet ili pomoc oko tog ip skeniranja tih dreamboxova ili je i to loto...
Neki kazu da je lako pronaci dbox ,ja se sa tim ne slazem.
Lakse je pronaci u/p ili udp jer imas servis ili server iptv ,dok kad trazis dbox skeniras nasumice ip adrese .
Mozda grijesim ali znam dosta dobro pronaci udp ili u/p ali nikad nijesam pronasao dbox.

Envoyé de mon A0001 en utilisant Tapatalk
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Neki kazu da je lako pronaci dbox ,ja se sa tim ne slazem.
Lakse je pronaci u/p ili udp jer imas servis ili server iptv ,dok kad trazis dbox skeniras nasumice ip adrese .
Mozda grijesim ali znam dosta dobro pronaci udp ili u/p ali nikad nijesam pronasao dbox.

Envoyé de mon A0001 en utilisant Tapatalk
Reci mi kod tog udp skeniranja, na koji način dolaziš do konkretno naših programa.... kako znaš da u tom i tom opsegu imaš naših kanala? Da li se i tu gleda po državama i gradovima i kako bi došao do konkretnog ip ranga?
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Imas t-2 ,siol,exenet,bh telecom i jos neke manje, nadjes njihov ip opseg mozes i na google i skeniras,ponajvise udp listi ima na port 3128,5000,4022, itd.
Zato sam rekao da je lakse skenirat udp jer znas od kog servisa treba da skeniras ip adresu ,dok kod dboxa nema pravila nasumice sve radis

Envoyé de mon A0001 en utilisant Tapatalk
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Samo da se pohvalim... Broj pronadjenih iptv listi u DM, skeniranjem ip jednak je 0... a skenirao sam do sad boga oca mnogo ip rangova od jedne zemlje... Da li radim nesto kako ne treba ili je i ovo cista premija ako se naleti na nesto... Znate, morao sam da podelim ovo sa vama, ali ja sam vise nalazio skeniranjem MAC i U/P... Iako je to skeniranje mrka kapa, jer liste te brzo pucaju... Neki jos savet ili pomoc oko tog ip skeniranja tih dreamboxova ili je i to loto...
Aj probaj ovde:
83.209.0.0-83.209.255.255
Nemoj da kazes da nista nisi nasao :).
Ovaj deo se puno cita, znaci objaviti ovako i ode u ... i ono malo sto ima tamo :). Treba se malo pomuciti, meni niko nije rekao da skeniram bas taj rang.
 
Natrag
Top