Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Znaci ovde vise nema leba,niti iko hoce da kaze kako se nalaze proksiji,niti kako gledati sbb u vlc,pot ili nekom drugom plejeru,moze li onda lista koja se nudi na ovom forumu,ono nesto sto boki daje.Ja gledam sbb,imam nalog ali preko njihovog plejera,koji je sporiji,pa mi blokiraju kanali.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Znaci ovde vise nema leba,niti iko hoce da kaze kako se nalaze proksiji,niti kako gledati sbb u vlc,pot ili nekom drugom plejeru,moze li onda lista koja se nudi na ovom forumu,ono nesto sto boki daje.Ja gledam sbb,imam nalog ali preko njihovog plejera,koji je sporiji,pa mi blokiraju kanali.

Evo ovako: Ja tebe ili bilo koga drugoga ko mi dokaže da može u VLC-u da se gleda SBB-ov bilo D3GO, bilo EON vodim na večeru na Zlatibor u restoran po tvojoj (njegovoj) želji.
Pusti te rekla - kazala priče. Nije ovo jedini forum na kome se polemiše o mogućnosti gledanja na tebi željen način, ali niko ne dokazuje tvrdnje.
Da ponovim: D3GO je bilo moguće gledati van SBB mreže ali SAMO kroz Mozilu Fajerfoks, kao i trikom promene mobilni podatci/wi-fi na android mobilnim telefonima kroz D3GO apk.
SBB više ne pruža podršku za D3GO zbog prelaska na EON platformu i ista će biti apsolutno ugašena kada EON bude 100% funkcionalan - što u ovom trenutku nije ni približno.
EON može da se gleda, barem koliko je meni poznato, preko svih mobilnih i internet provajdera ali ne i preko MTS-a. Kad ovo kažem, mislim na Sport Klub kanale i Cinestar TV kanale. Oni nisu dostupni preko telekom/mts mreže na teritoriji Sbije. U Bosni je druga priča i tamo je moguće sve kanale gledati.
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Znaci ovde vise nema leba,niti iko hoce da kaze kako se nalaze proksiji,niti kako gledati sbb u vlc,pot ili nekom drugom plejeru,moze li onda lista koja se nudi na ovom forumu,ono nesto sto boki daje.Ja gledam sbb,imam nalog ali preko njihovog plejera,koji je sporiji,pa mi blokiraju kanali.
To sto trazis, i da postoji, neces dobiti. A ovo drugo, ima sve na forumu, mrdnite malo guzice, dojadilo svima da vam stalno salju, objasnjavaju, pisu, bukvalno crtaju. Ko hoce, taj ce imati, sam ce se potruditi i naci ce, ko nece, nece nikad imati.
 
Učlanjen(a)
17.10.2017
Poruka
16
Društvo, zar nitko nema jedan dobar stalker. Ex YU i šire. Pa ako trebam nešto zauzvrat dati. Recite ? Treba mi za stb .
Nije to sad da tražim kovčeg zlata.
 
Natrag
Top