Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
27.05.2014
Poruka
188
Pošto sam skroz neupućen u IPTV kao i u Android TV boх, koji sam tek kupio, kako da gledam neku IPTV listu preko ovog boxa?
U njemu ima instaliran Kodi. Da li treba neki drugi Player za IPTV i objašnjenje kako pokrenuti neku listu?
Imam 2 liste za probu u formatu .m3u.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
Evo druze ovdje je sve objasnjeno :
HTML:
https://support.rapidiptv.net/hc/en-us/articles/204302111-How-to-configure-IPTV-addon-on-Kodi
 
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
228
Kako sto ogorelica ti napisao, Lazy IPTV, PerfectPlayer i IPTV by Sofronov bih ti preporucio.

Mozes i na kodi preko livestreams pro ili playlist loader-a.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Kako je tema vezana za EPG zatvorena postavicu pitanje ovdje:
Postoji li EPG za MAX paket (MAX 1, 2, Oscar, Select, Plus itd.) i ako da gdje bi se mogao skinuti?

Kako sto ogorelica ti napisao, Lazy IPTV, PerfectPlayer i IPTV by Sofronov bih ti preporucio.

Mozes i na kodi preko livestreams pro ili playlist loader-a.

Doduse u Kodi mozes listu ucitati i u PVR Simple IPTV Client, dodas EPG i logo sa foruma (vec imas sve ovdje) i imas pristojan TV. Kodi k'o Kodi, ponekad malo "stucne" ali sasvim upotrebljivo, ja koristim vec dugo.
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.338
Tvviet kodi addon

Ko je korisnik... instalira addon...unese user/pass i koristi normalno preko kodija

Kod:
https://www.facebook.com/akiptv/

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
Moze li neko reci radi li SFStalker ,nemam konekciju od juce, a i server se ne odaziva ,sa adrese na kojoj mi je nalog??

Nemam sta gledati :(

Srecan Uskrs :)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Moze li neko reci radi li SFStalker ,nemam konekciju od juce, a i server se ne odaziva ,sa adrese na kojoj mi je nalog??

Nemam sta gledati :(

Srecan Uskrs :)

Opa, ima se i Stalker! :)
Ja dok "natucem" 100 postova taj ce odavno biti gotov.
Zezam se, ako bas nemas sta gledati javi na PP pa cemo smisliti neku brzinsku dok stalker ne proradi. ;)
 
Natrag
Top