Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
368
hvala bind onda nista a ovo

Kod:
 http://www.balkantv.pw/live/hbo.html 

ili ovo
http://livetvkodiserbia.com/live/
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
interesuje me kako skeniras kanale ja to ne mogu na totalu da nadjem
Plavu tastu na daljinskom
Meni
Podesavanja
Podesavanja sistema
Upises (0000)
Potvrdi
FTA Kanali
Trazenje satelitskih
Dobijes
Satelit Eutelsat 16
Nacin pretrage (Samo FTA
Ovdje treca opcija klikni na daljinskom gdje je u sredini OK a pise 1/30 pokraj OK ljevu tastu da prebacis na User i onda gledas koja je frekvencija polarizacija Symbol Rate i FEC upisujes rucno a gdje pise DVB-S2 8PSK tu ides u krugu gdje imas OK ljevu ili desnu tastu na daljinskom i izaberes ostale kao
DVB-S QPSK itd....
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
154
Plavu tastu na daljinskom
Meni
Podesavanja
Podesavanja sistema
Upises (0000)
Potvrdi
FTA Kanali
Trazenje satelitskih
Dobijes
Satelit Eutelsat 16
Nacin pretrage (Samo FTA
Ovdje treca opcija klikni na daljinskom gdje je u sredini OK a pise 1/30 pokraj OK ljevu tastu da prebacis na User i onda gledas koja je frekvencija polarizacija Symbol Rate i FEC upisujes rucno a gdje pise DVB-S2 8PSK tu ides u krugu gdje imas OK ljevu ili desnu tastu na daljinskom i izaberes ostale kao
DVB-S QPSK itd....
Pozdrav
znam to nego ne nalazi nista

Plavu tastu na daljinskom
Meni
Podesavanja
Podesavanja sistema
Upises (0000)
Potvrdi
FTA Kanali
Trazenje satelitskih
Dobijes
Satelit Eutelsat 16
Nacin pretrage (Samo FTA
Ovdje treca opcija klikni na daljinskom gdje je u sredini OK a pise 1/30 pokraj OK ljevu tastu da prebacis na User i onda gledas koja je frekvencija polarizacija Symbol Rate i FEC upisujes rucno a gdje pise DVB-S2 8PSK tu ides u krugu gdje imas OK ljevu ili desnu tastu na daljinskom i izaberes ostale kao
DVB-S QPSK itd....
Pozdrav
ako moze pomoc ja ne mogu da skeniram nista osim totala ni maxtv ni vip tv samo malo albance i sto je free a ove pinkove nisam uopste mogao da nadjem vidim da postoje ali ne kod mene kako to sve naci ponistiti firmware koji su oni namestili samo da total gledam i nista vise hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
znam to nego ne nalazi nista


ako moze pomoc ja ne mogu da skeniram nista osim totala ni maxtv ni vip tv samo malo albance i sto je free a ove pinkove nisam uopste mogao da nadjem vidim da postoje ali ne kod mene kako to sve naci ponistiti firmware koji su oni namestili samo da total gledam i nista vise hvala
treba ti dobra antena i dobro nastelovana kvalitet da je 50+ na C7 probaj da nemenjas nista samo stisni zeleno dugme za automatsko trazenje
 
Natrag
Top