Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da li neko mozda zna kako da se ubace tv logo u vlc plejeru? Ali ne onako u video slici vec da budu prisutni u plejlisti gde se biraju tv-kanali...

Ja sam pokusavao i nikako nece...uspem da ubacim u toku gledanja liste ali kad izadjem i ponovo udjem izgube se...

kreiraj .xspf listu i ubaci logo.....tako funkcionise u vlc.....

Ashampoo_Snap_2016.07.31_13h01m59s_012_.png
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
970
zato sto se 1001 nakacio na listu.....lopom ces samo spreciti da skace sa kanala na kanal.....ali ako mnoo njih gleda onda ce ti izbacivati i startovati milion puta isti kanal.......siguran znak da lista nece jos dugo i da trebas naci drugu....
Upravo tako, samo nece preskakati , a ponavljat ce isti kanal.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
D3n1s kaze: loop sluzi da se ponavlja odredjeni konacni fajl, a ne beskonacni strim (slobodno interpretirano) znaci loop nema veze sa strimom, ali mi bi i vraga naucili da se prekrsti
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Jednostavno, ako ti treba loop za listu, zaobidji je.
Nego, jel zna neko gde ima MUTV (al da nije 544x...) nego neka malo veca rezolucija. (samo nemojte drim da mi kazete)
EDIT: vidim da me neki nisu razumeli posto stavljaju slike u Dnevna dozi. Znaci trazim MUTV u HD, ma bilo sta vece od 544x578 (tako nesto), a rekao sam ako postoji tako nesto da nije drim. Naravno da ima u sd u obicnim listama. Mene zanima HD, tako dzabe postavljate SD u Dnevna doza.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.828
Sta ovo znaci ?
Kod:
https://www.urimage.link/image/DBkKi
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
970
Je li danas zrijeb za play off evropskih takmicenja? Ima li prenos na nekom kanalu?
 
Natrag
Top