Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
(NA PP) Gde mogu naci SK 4, 5, 6 ali sa srpskim audiom? (moze i sa hrvatskim ali preferiram srpski) A da se nadje skenirajuci, nebitno da li su u/p liste ili neki provajder. (nettv+ i d3 go ne racunam, tesko do njih, SIOL i T2 isto tako jer nemaju srpski audio). Znaci ne treba mi lista, vec informacija u kojim listama ih ima. (znam par domacih kao sto su bosna kafe, kafic, opasnivirus, bitkananeretvi ali me zanima da li ih ima jos negde, isto media-future ne racunam, i to isto tesko.)
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
(NA PP) Gde mogu naci SK 4, 5, 6 ali sa srpskim audiom? (moze i sa hrvatskim ali preferiram srpski) A da se nadje skenirajuci, nebitno da li su u/p liste ili neki provajder. (nettv+ i d3 go ne racunam, tesko do njih, SIOL i T2 isto tako jer nemaju srpski audio). Znaci ne treba mi lista, vec informacija u kojim listama ih ima. (znam par domacih kao sto su bosna kafe, kafic, opasnivirus, bitkananeretvi ali me zanima da li ih ima jos negde, isto media-future ne racunam, i to isto tesko.)
posalji mi email na pp ja cu ti poslati;)
 

giu

MODERATOR
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
13.424
zamolio bi ako neko ima poljski muzicki kanal POWER TV,hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
Izvini, nije mi najjasnije sta mi pokusavas reci. Program je portable, nisam ga instalirao


onda otvori simple ordna gde si je pakovao i uznes work ordna tu su ti tvoje liste mislim sredjene sa logo i epg.
posto ti se javlja skipta. sve ostalo brises i otpakujes nowi simple i ubacis work iswe ti je postarom misli na liste
to sam hteo da ti objasnim da ti se ne pojvljuje skripta poz...
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
147
Ajmo nova tura...
Prva 5 clana koji se jave na PM dobice domace liste. (samo za one koji imaju od 20 do 100 postova) ;)
Napomena: proveravam profil pre nego sto posaljem listu, tako da nemojte traziti liste vi koji znate da nalazite liste, a ujedno ih i ovde i na drugim forumima objavljujete ! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Ajmo nova tura...
Prva 5 clana koji se jave na PM dobice domace liste. (samo za one koji imaju od 20 do 100 postova) ;)
Napomena: proveravam profil pre nego sto posaljem listu, tako da nemojte traziti liste vi koji znate da nalazite liste, a ujedno ih i ovde i na drugim forumima objavljujete ! ;)
Sto me podsecas na nekoga, ali ne mogu da se setim na koga ! o_O
 
Natrag
Top