Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
nemam liste liste sam dobivao od dobrih ljudi sa foruma al mi je slucajno naletjela lista sa domacim kanalima i da nebi ostala neiskoristena nek se javi ovde jedan clan kome treba lista poklanjam mu je ne treba ni hvala radi se o gradina listi sam sam je nasao pa mislim da je mogu i pokloniti kome hocu
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
nemam liste liste sam dobivao od dobrih ljudi sa foruma al mi je slucajno naletjela lista sa domacim kanalima i da nebi ostala neiskoristena nek se javi ovde jedan clan kome treba lista poklanjam mu je ne treba ni hvala radi se o gradina listi sam sam je nasao pa mislim da je mogu i pokloniti kome hocu

Ako imaju ultre pokloni meni samo ultre.
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
da li zeli jos neko da mu pomognem u napredovanju izgleda sam talentovan za to
uzgred cestitam gospodinu T na novoj boji dresa i obecavam mu da cu od sutra ako pravila budu prema svima ista pokusati da se drzim pravila oko sadrzaja u ovoj temi i da se nadam da necu imati razloga da prekrsim obecanje
 
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
1
Verujem da je 1000x već pisano, upitano, kako god, ali molim iskusne članove da mi predlože pay listu ili ustupe besplatno kvalitetnu listu bez bufferinga sa stranim muzičkim kanalima (Vh1, MTV kanali) i srpskim SK kanalima. Koristio sam razne Bih i hrvatske liste ali to je sve jako jako loše. Dakle, ne mora da ima 5500+ kanala, videoteku i celu Pamelinu kinematografiju ali treba da je stabilno u prime time-u i da ispunjava gore navedena 2 uslova. Diskrecija naravno zagarantovana. Hvala svima unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
jel ima neko listu od ovih restrimera potrebna mi je za druga ima MXQ box hteo bih da mu ubacim bilo kakvu samo da radi barem par meseci ne trebaju mi domaci vazni su mi arapski kanali ?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Ovaj deo foruma je zaseban ekosistem, i forum za sebe. Vecina clanova ovog podforuma dolazi samo u ovaj deo foruma. Pa zbog toga, otvorena je nova tema u kojoj se mozete druziti, van teme, naravno u skladu sa pravilima foruma(sto znaci komentari radi komentara i sakupljanje postova nece biti tolerisani, kao i krsenje ostalih pravila). Cilj je da rasteretimo ovu temu, i da ova sluzi samo za pitanja i odgovore u vezi teme.

Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

!!!!Vazno!!!!
Procitajte prvi post teme, da kasnije ne bi bilo neporazuma...

To znaci da se ovde od sada striktno drzimo teme!
Ukoliko je za neko objasnjenje potrebna slika, mozete je postaviti ovde:
Dnevna Doza Album Baje

I zatim postaviti link do post-a koji sadrzi sliku.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top