Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
vervatno nedas nista dzabe ali je si makar ponudio coveku koji je to sve napravio da mu das dozivotnu listu

napravo je dobrovoljno,i ne meni vec da pomogne svim korisnicima na ovom forumu..jer ja nisam vlasnik nego poceo ovde kao obican clan i doguro do co admina...neznam da li si video temu gde su postavljana ta loga i da je radio po narudzbini korisnika..ja bilo sta da mu ponudim njemu ne vrsi posao jer on gleda ono sto ja i ti mozemo samo da zamislimo i to vec godinama....on je super lik i dao sam mu user i pas od dela sf servera sto nisam dao nikom jer je covek od poverenja....

nabroj mi jednog kome sam ista naplatio ,ili neka se javi .....ako se javi sa bilo kojim dokazom dacu tebi 5 dozivotne liste ,dokle god postoji sf.....a postoji vec 7 godina........

a ako se ne javi verovatno cu misleti da si debelo slagao.....
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
napravo je dobrovoljno,i ne meni vec da pomogne svim korisnicima na ovom forumu..jer ja nisam vlasnik nego poceo ovde kao obican clan i doguro do co admina...neznam da li si video temu gde su postavljana ta loga i da je radio po narudzbini korisnika..ja bilo sta da mu ponudim njemu ne vrsi posao jer on gleda ono sto ja i ti mozemo samo da zamislimo i to vec godinama....on je super lik i dao sam mu user i pas od dela sf servera sto nisam dao nikom jer je covek od poverenja....

nabroj mi jednog kome sam ista naplatio ,ili neka se javi .....ako se javi sa bilo kojim dokazom dacu tebi 5 dozivotne liste ,dokle god postoji sf.....a postoji vec 7 godina........

a ako se ne javi verovatno cu misleti da si debelo slagao.....
boki nisam ja tebe nista prozvo tvoj mi je post samo posluzio ko veza i znam ko je napravio logo znake moj komentar je bio upucen gospodinu koji ih je trazio posto on na jednom
drugom forumu prodaje liste
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
nabroj mi jednog kome sam ista naplatio ,ili neka se javi .....ako se javi sa bilo kojim dokazom dacu tebi 5 dozivotne liste ,dokle god postoji sf.....a postoji vec 7 godina........

a ako se ne javi verovatno cu misleti da si debelo slagao.....
trazim lazne svedoke
sifra delimo plen:smisi::roll:
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Meni se cini da su se svi koji su ranije trazili liste snasli i da imaju sta da gledaju. Naravno uvek ce biti da nesto fali ali uglavnom mislim da su svi redovni clanovi u boljem polozaju sada nego sto su ikad bili.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Meni se cini da su se svi koji su ranije trazili liste snasli i da imaju sta da gledaju. Naravno uvek ce biti da nesto fali ali uglavnom mislim da su svi redovni clanovi u boljem polozaju sada nego sto su ikad bili.
U pravu si druze,ja sam uz pomoc Bokija i ostalih clanova koji su mi pomogli,a znaju oni ko su da ih sad ne nabrajam(veliki je spisak)dosta toga naucio .Hocu da kazem da su bukvalno svi od kojih sam trazio bilo kakvu pomoc da su mi pomogli.HVALA SVIMA
 
Natrag
Top