Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.377
Za OttPlayer nisam ni gledao dal se moze nas EPG ubacit.... na Fork Playeru sam onomad gledao nisam nasao tu opciju.

Ne znam dal se moze sta iznjenit na Ott njihovom sajtu kad se logujes? tj. Kad stavljas liste pa dal tamo ima opcija za EPG?
Pozdrav
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Ima ali za njihove kanale (postoji lista kanala sa mogucnostim izbora 2 epg-a Rus i Eng), ali nisu ubacili mogucnost dodavanja epg url-a
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
@Sota Pitanje za tebe kao jednog iskusnog vuka :)
Ako sam dobro razumeo za ott player radiš upload svoje liste na njihov server...Koliko je to sigurno? :D
Ne koristim ott,a vidim da je free :D
Ako nešto nisam dobro razumeo u funkcionisanju svega toga u napred se izvinjavam na glupom pitanju :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.377
@Sota Pitanje za tebe kao jednog iskusnog vuka :)
Ako sam dobro razumeo za ott player radiš upload svoje liste na njihov server...Koliko je to sigurno? :D
Ne koristim ott,a vidim da je free :D
Ako nešto nisam dobro razumeo u funkcionisanju svega toga u napred se izvinjavam na glupom pitanju :)
Da odes na njihov sajt registrujes se ... uploadujes svoju listu ili liste i gledas na tv e sad koliko je to sve sigurno jem ga... od kad sam ja svoje liste ubacio a ubacio sam 13 lista sve mi rade.... obratio sam bas na to paznju ako bi bilo nesta da mi neko pokrade liste hahahaha da me ne osteti mada sam ubacio kvalitetne liste ... al opet od tih lista koje sam uploadovo na sajt postoje jos bolje ... te nisam stavio jbg sta znam.... ma... sta bude, bude ako ce da kradu nek kradu ... sta da ti kazem ja mislim da je to sve ok al ajd... nikad se ne zna.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Verovatnoća da ti neko ukrade listu sa njihovog servera je verovatno slična verovatnoći da ti neko pokrade fajlove sa nekog clud servisa. Znači postoji ali nije prevelika. Da je dobra app - jeste. Radi na mom LG-u is 2011. na kom nijedna aplikacija slične namene neće ni da opepeli!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Verovatnoća da ti neko ukrade listu sa njihovog servera je verovatno slična verovatnoći da ti neko pokrade fajlove sa nekog clud servisa. Znači postoji ali nije prevelika. Da je dobra app - jeste. Radi na mom LG-u is 2011. na kom nijedna aplikacija slične namene neće ni da opepeli!

ne pa ok je.......ja sam isto bio sunjicav ......uploadovao dobre najvise da bih dao neko drugi da gleda a ne ja, liste jer ipak su one prolazna stvar i mesecima su radile......dok nisu postale javne i neko ih negde objavio.....
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Nada se da ih nije ibjavio taj neko nakon sto ih je iskopao na njihovom serveru :- Boki pre mesec dana otprilike predlozio si mi ovaj player a ja sam tek pre par dana video da radi i na mom LG-u. Svaka ti se dala! Već sam razmišljao o kupovini Android playera. Sad mi ne pada napamet!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nada se da ih nije ibjavio taj neko nakon sto ih je iskopao na njihovom serveru :- Boki pre mesec dana otprilike predlozio si mi ovaj player a ja sam tek pre par dana video da radi i na mom LG-u. Svaka ti se dala! Već sam razmišljao o kupovini Android playera. Sad mi ne pada napamet!

ne pa plejer je sasvim ok.....nesecam se vise,nesto sam bio muvao oko loga i mogu se podesiti uploadom vrlo lako ,evo i sada vidim stoji mi jos uvek....a epg sam isto nesto muvao u okviru samog programa e sada i nesecam se kako bilo ispalo.....

1000807d.png
 
Natrag
Top