Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.370
taj ott plejer radi dosta dobro.....ja ga testiro pre pola godine ili godinu.....

oeu2i2P.png


dobra stvar je recimo uploadujes liste na njihov sajt i odatle ti vuce......das user i pas za logovanje u plejer prijatelju ,on instalira taj plejer u racunar ,loguje se u program userom i pasom koji mu dao i zajeno gledate tvoje liste....:beee:

Ocu necu ........... .reko ajd da probam

Samsung Smart tv SUHDTV Model
(J)
UE40JU6550 Godina 2015-ta


FAVORITES 1.jpg

FAVORITES 2.jpg

A SPORT 4 HD.jpg

ostalo

http://serbianforum.org/threads/dnevna-doza-album-baje.566215/page-1454#post-1848228


Napomena

Prilikom registracije na Ott sajtu kad unesete podatke pod OBAVEZNO unesite validan Broj vaseg mobilnog telefona npr iz srbije recimo +38165xxxxxx ja nisam odma unio moj Broj telefona .... jer nakon sto dobijete na vas email da ste se uspjesno registrovali morate potvrditi registraciju.

Nakon te potvrde pitan sam za moj telefonski broj kojeg sam unio nakon toga dobijate SMS od njih i CODE kojeg unosite kao zavrsetak vase registracije znaci bez vaseg validnog telefonskog broja i njihovog upucenog SMS-a na vas Broj telefona NE mozete zavrsiti u potpunosti registraciju

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.370
Da, mozes. Takodjer mozes i preko siptv (smart iptv player) i ss-iptv. Ovaj ott player je bas dobra stvar za korisnike philips, sony, kao i drugih modela, kao sto su telefunken, hisense i ostali, tako reci rijetki modeli...
Sad mi ne treba vise nista sem... tvoja .m3u8 lista koju cu da uploadujem na Ott sajt da ju gledam na Tv :roll: recimo 1 mjesec Gratis ??? :roll:

Pozdrav
 
Natrag
Top