Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.479
Kad ce plata Nele ?

Usput,za neke programe u njima napisano za jednu vremensku zonu a vi ste u drugoj i onda se javi e 404 ili vam neradi ispravno prijavljuje gresku neku i vi mislite neradi ,nece.
Svasta ljudi rade i smisljaju.

Evo moram da pisem ovima za Kodi da Tomi Miletu i njegovim zemljacima nedaju za dz vise nista , jer ja tamo kad odem nedaju vise ni casu vode za dz.

zombi202 ugasi svetlo na terasi bije mi u sobu direktno.
losmij aj na picu...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Kad ce plata Nele ?

Usput,za neke programe u njima napisano za jednu vremensku zonu a vi ste u drugoj i onda se javi e 404 ili vam neradi ispravno prijavljuje gresku neku i vi mislite neradi ,nece.
Svasta ljudi rade i smisljaju.

Znači samo treba otići tamo gdje je ta vremenska zona i tu radi? Zato meni možda i ne rade neke liste, zato neke preskaču poslije 5 sekundi. Treba otići negdje gdje je vremenska zona -5 sekundi.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.575
Da kazem

Zadnja 2 dana sam malo uzeo vremena i testirao liste na Smart tv-u izmedjuostalog i neke liste koje su javno na Sf objavljene mogu vam reci da rade korektno bas korektno milina gledati od Full HD pa na dalje ... tu su i SKY njemacki na kojima sam odgledao par filmova nakon utakmice.

Nase domace kanale sam takodjer testirao od-do meni rade liste bez trzaja mada moram da kazem za sve to vrijeme gledanja utakmica i filmova u jednoj listi mi sjecnilo u velikim vremenskim razmacima 2 puta na blic/sekund slika nije zamrzla ili stala i tom slicno eto to je moje iskustvo jer se pise da se u udarnim terminima liste NE mogu gledat ja mogu da kazem da nije istina et toliko sto se toga tice od mene

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.171
Kakve veze jel nova ili stara, svi šute ko p... a kad netko nešto objavi onda svi kao sve imaju? Ajde da vidim to instalirano?
@superman ti si davno mogao odraditi prijevod na balkanski :D
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
A too, e moram priznati da Franka, laka mu zemlja, nisam imao ali imam par (za licnu upotrebu) koje rade i duze od godinu dana, ali sve isticu u martu, nadam se da ce ih ljudi produziti :D
 
Natrag
Top