Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Može, čir na dvanaestopalačnom crijevu :)

Kako da ne. Da ne zaradjuju mislis da bi se bavili time? Pitaj Cikakureta ;) Ogromne su tu pare, neka svaki mesec kosta 7 eura, neka imas 100 klijenata i neka pola od njih uzme bar na 2 meseca, ima onih koji uzimaju na godinu.. Pa samo od 2-3 takva klijneta sve isplatis. Ne pricajte svasta, ima na brdo tih restrimera, i vecina njih saradjuje sa gastabajterima, jer oni to placaju, posebno ako imas regionalne kanale, tj one poput Vinkovacke TV, Osjecke, Slon TV i slicno, verovao ili ne vecina gastosa takve televizije trazi, iz svojih zavicaja i ne pitaju koliko kosta.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Kad ste kod teme, imate temu za slike, zasto ovde ostavljate slicice? I ti si @Sota druze moderator pa ne prodje dan da ne okacis po 5 slika nekih kanala, koja je onda svrha pomenute teme sa slikama ako cete ovde da kacite sta imate i sta ste nasli?

Nemoj da se uvredis, meni ne smeta, smetaju mi ta prepucavanja, generalno, svi su u pravu na neki nacin a opet niko nije.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.427
Kad ste kod teme, imate temu za slike, zasto ovde ostavljate slicice? I ti si @Sota druze moderator pa ne prodje dan da ne okacis po 5 slika nekih kanala, koja je onda svrha pomenute teme sa slikama ako cete ovde da kacite sta imate i sta ste nasli?

Nemoj da se uvredis, meni ne smeta, smetaju mi ta prepucavanja, generalno, svi su u pravu na neki nacin a opet niko nije.
Sta da ti kazem a da me razumijes??? mnogi al stvarno mnogi su stavili od yutube pa do slika svasta nesta pa i ja sam .... tolerisao sam kako ja tako i ostali iz Staffa ... ako sve brises onda se desava da smo mi strogi ne smijes nista da okacis .... ako opomenemo javno ili putem Pm opet mi strogi .... ako skrenes paznju jednom clanu javi se drugi za njim treci i kazu on moze ja NE ko ima ovdje i kakve privilegije??? da ne idem u detalje sta sve ljudima padne na pamet.

Ako sam ja nekad prvi iz nikakvog povoda stavio bilo koju sliku ja se izvinjavam a koliko mi u sjecanju sliku okacim jer ima povoda nekom da nesta pokazes ili dokazes jer je neko treci okacio sliku a ja npr za njim jer uvijek polazim od sebe pa iza mene se nadoveze neko 4-ti itd.... naravno da mnogi od vas nisu mog misljenja ................ svakome ugoditi nije lako ......... ja nisam jednom napisao moze i drugacije ko stavi bilo sta ima da se brise Post samo.... ima i onih koji jedva cekaju da ovdje izbije Rat a bit ce ga ako se poostri sve i sta onda ?? opomene pa upozoravanja pa Ban i sta onda ?? pravi se ko zna koliko nikova i onda krece ludilo ..... nekad je mozda i bolje malo iskulirati situaciju ..... koliko toliko tolerisati jedni druge i sve ce biti ok

Zasto bi se ljutio ??? ti si napisao ono sto mislis i kako mislis ja to postujem

Pozdrav
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
"Zasto bi se ljutio ??? ti si napisao ono sto mislis i kako mislis ja to postujem"
Ovo što je napisao @ Šota i jeste odlika jednog pravog moderatora bilo kojeg foruma.
Sota i ti si čovek od krvi i mesa pa te nekada malo više ponese vatra u oblasti IPTV koji očigledno kao i svaki pravi zaluđenik mnogo voliš :D....ipak i dalje mislim da si za sve duple usere i ostale mućkare :DHorejšio Kejn
13127729034e77598dd79e5272662446_640.jpg

Pozdrav!
:D
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
819
80% nas sto kacamo liste i slike radimo to da bi navodno neko pomislio gle ovog jest "majstor" ,a ostali 20% imaju folder tipa liste koje nece ugledati svjetlo dana
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Od svega napisanog na prethodnim stranama jedna stvar je najvažnija: Zvezda dobila Unikahu u košarci :D
Druga stvar, Greskec je sve lepo objasnio u vezi restrimere tj. ljudi koji prodaju liste. Naravno da se tu obrću velike pare. Ja ću ipak reći da nemam ništa ni protiv toga ako se to radi na profesionalan način tj. ako su strimovi koje se prodaju stabilni tj. ako ne padnu kad se igra neka važna utakmica. Problem je što je takvih stimova zaista malo na plaćenim listama. Ali ima ih. Pa ko voli nek izvoli.
Prava je ona za Vinnkovačku televiziju :D Još kad bi je bilo u HD rezoluciji gastarbajteri bi davali i 20 evra po listi samo da je se dokopaju :D
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
73
Na jednoj adresi Siol.net-a nasao sam preko 100 slobodnih portova. moze li neka pomoc ili da objavim adresu pa ko zna kako to da iskoristi neka uradi
 
Natrag
Top