Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
27.11.2015
Poruka
48
jel zna neko kako da izvucem stream iz telekom srbije (mts tv) imam novi stb huawei ?
Imam i ja taj mali iptv ruter od telekoma i probao sam sve i svasta.Da bi mogao da izvuces strim preko urlhelper mora prvo nekeko iptv da se poveze na PC,a to je neizvodljivo.Jedino ako postoji jos neka caka sa apk emulatorom ali njega treba softverski napravati.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
A da zavrsimo mi sa ovim nepotrebnim pricama pre nego sto to preraste u nekoliko banova? :D Znam da vecina ovde normalno diskutuje, ali naci ce se neko uvredjen i onda ce krenuti rasprava, pa psovanje pa banovanje :)
Taman sam se vratio sa odmora od foruma, pa ne bih bas tako da zapocnemo godinu :)
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Cilj foruma kako neprekidno tvrdite jeste da se pomaze jedan drugom sto je i ucinjeno i objasnjeno u mnogim temama pocevsi od @boki71 pa na dalje samo... problem je u vama sto potencirate non stop jedno te isto... pa ljudi posjetite odgovarajuce teme uzmite sebi vremena i sami pronadjite sebi zeljene kanale.

Jedini forum koji je meni poznat i na kojem imate sva objasnjenja sta i kako je SF Forum eto ...... sta jos da vam kazem???

Pozdrav
Sota slazem se sa tobom ali kada pitas nekog nesto i on ti odgovori u fazonu vidi ga ovaj sta pita,sta za to reci?Ja sve sto znam a nekom mogu da pomognem to i uradim.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.652
Evo primjer.

Dam covjeku listu koji me je zamolio za listu mada je bilo i onih clanova koji su javno zamolili za odabrani kanal ili listu sam od sebe saljem listu na Pm naravno moja dobra volja.

Lista traje koliko traje dal 1 Dan ili 2 dal 1 mjesec 2 ili 3 itd... nebitno covjek mi napise na Pm lista stala e sad moj odgovor... momentalno nisam na komp kad budem saljem listu ... na forumu sam stalno ali... desava se xxx puta kazem covjeku palim komp saljem listu eto neka kazu ljudi i nek je g***na onaj ko laze ... zar to nije dovoljno???? Clan se zahvali i kaze hvala na brzinskom odgovoru itd...

Naravno da ima slucajeva u kojima se ne pronadjem dal zbog respect prema nekome ili meni samom ili je u pitanju nesta drugo a ja smatram da nije za dijeljenje to su moje odluke i nebi trebao niko da mi zamjeri na tom kao sto ja nikom na nicem ne zamjeram

Pozdrav
 
Natrag
Top