Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
Neka vam od BADNJEG DANA sve krene na bolje, da imate za sve snage i volje. Da vam SRECA, ZDRAVLJE I LJUBAV budu kao najlepsi san i sve najbolje neka ti donese ovaj BADNJI DAN!

Ako je pahulja sreca - zelim ti planinu belu! Ako je ljubav kap vode - zelim ti reku celu! Ako je uspeh zvezda - zelim ti nebeski svod! Ako je prijatelj brat, i ti si meni rod! Neka ti ovaj dan donese sve sto u ovu poruku staje i nema medu nama vecno prijateljstvo traje! Srecan ti BADNJI DAN!

Neka bude ljubav i zdravlje u tvome domu vecitoga slavlja..Nek se pije vino i raakija i pogaca pece..i neka vam je srecno ovo BADNJE VECE..

Sreca, ljubav, zdravlje i veselje... to su za tebe moje bozicne zelje. Toplina u srcu neka ti sja, SRETAN BOZIC od srca zelim ti ja

Nije bozic puni stol , ni novi kaput , ni nova bol.
Bozic je sreca
od srece veca
radost rodenja kroz tisucljeca.
Na dobro vam doslo rodenje Kristovo.
Sretan bozic

Sretan bozic i blagosovljeno badnje vece ,,,nek ti bog dragi podari puno srece i veselja u godini novoj ,,nek te prate ,,ljubav ,,mir,,sreca i veselje zelim ti sretan bozic i novu godinu puno srece i veselja

Dragi moj Bozicu.Kad pokucas na moja vrata svi smo sretni jer slavimo rodendan naseg spasitelja ISUSA KRISTA.Nas dragi spasitelj je stvorio nas da mu budemo vjerni.Sada idemo svi skupa proslaviti Bozic i Novu godinu.

Ove Bozicne veceri tisuce cestitaka traze svoje putove kroz guste pahuljice snijega. Neka ova moja pronade put do tebe i kaze ti Sretan Bozic, umjesto mene!

Kad andeli upale bozicnu svijecu to ti ja zelim ljubav a kad tisucu zvijezda zapocnu pir to ti ja zelim ljubav i mir sretan bozic zeli vam ***

Najljepse je kad covjekovo srce osjeti ljubav, srecu, toplinu i potrebu za bliznjima kao na Bozic. Neka te prati takav osjecaj cijeli zivot, uz puno zdravlja, srece, mira i blagostanja... SRETAN BOZIC!

Dobri dome Bozic stize dragom Bogu da smo blize da vas vatra sveta, da vam kucom sreca cveta i da krst casni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!

Nek te ljubev i sreca prate kroz ovaj sretan dan i nek ti se ostvari svaki san. *s*r*e*t*a*n* b*o*z*i*c*

Na nebu nam zvijezde Pricaju svoje price, a Bozic nam Daje najljepse otkrice. Kako se ljubav siri svijetom, A ja cu mamu iznenaditi cvijetom. Poljubac cu joj dati, slusati cu Tebe, mila moja mati.

Ovu cestitku saljem svojoj mami, Poljubit cu je i ljubav joj dati. Jer Bozic je takvo vrijeme Vrijeme snova,dobrih djela. Na Bozic sa mamom, najbolji moj je smijeh na Bozic cu reci samo dobru rijec. I na kraju, neka cijeli svijet prasta,voli i prati Isusa.

Nek sretan bozic je svima koliko vas god ima ovaj bozic nek je svima lijep da svi budu sretni ko ja SRETAN BOZIC!

Nek Bozic ispuni vase srce i vas dom ljubavlju i radoscu! SRETAN BOZIC

Bozic nam dolazi i radost u srca donosi! Pjevajte na sav glas, u malom Bozicu je spas!

Nek se pred vama otvori put, neka vjetar bude iza tvojih leda, u zivotu nek Vas prati ljubav i sreca , i neka Isus bude vasa zastita najveca! SRETAN BOZIC!

Budite radosni u Bozic, noc i dan sto jest, tko se raduje Meni, radost vec ima, tko radost djeli ona mu se nadodat jos da u obilju uzmogne dijeliti od primljenpg. Blagoslovljeni budite djecice Moja, tajnom Mog Presvetog rodenja, otajstvom kojeje sislo s Neba za covjeka. AMEN

Postoji samo jedan pouzdan putokaz u Betlehem: tvoje srce. I sto je jednostavnije, odvaznije i vjernije, to je pouzdaniji putokaz U prostranstvima tvog srca, na putovima u njemu ugazenima, prepoznat ces kamo ti je poci. I kad prepoznas put, idi. Samo idi. Jer za tebe ne postoji svijet izvan puta u Betlehem.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Neka vam HRISTOVO ROĐENJE donese:
LJUBAV- koje danas malo ima,
SREĆU-koja je uvek nekako daleko kad nam je potrebna
NADU-koju često gubimo,
ZDRAVLJE-koje kad imamo ne čuvamo
PRIJATELJSTVO-koje je danas baš retko,
USPEH- koji nam život ne garantuje.
Srecan BADNJI DAN!
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.457
[raw]
<div style="display:block;overflow:hidden;width:720;height:780px;"><iframe style="margin-top:-300px;margin-left:-9px;margin-right:-1px" height="780px" scrolling="no"src="http://www.jagledam.com/N1-info-BiH-uzivo-stream" width="730px"></iframe></div>
[/raw]
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
За верника нема веће среће, кад у шуму по бадњак се креће, тад се скупи и старо и младо по бадњак се увек ишло радо, обичаји то су од давнина, преносе се са оца на сина. Ти сад имаш обавезу свету, да пренесеш своме детету, да поштује, веру, Бога и да воли ближњег свога. Срећно бадње јутро!
Krasni stihovi,ganulo me kao katolika i čovjeka!Like...
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.097
Drugari , lepo provedite Badnji dan !

cestitka-bozic4.jpg
 
Natrag
Top