Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
b9zqYts.gif
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.563
Ако је пахуља срећа - желим ти планину белу! Ако је љубав кап воде - желим ти реку целу! Ако је успех звезда - желим ти небески свод! Ако је пријатељ брат, и ти си мени род! Нека ти овај дан донесе све што у ову поруку стаје и нема међу нама вечно пријатељство траје! Срећан ти БАДЊИ ДАН!

12360112_716435195158935_5066498844061519909_n.jpg


Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Domaćine, zdrav bio, badnjakom se okitio. Neka ovaj Badnji dan Vama bude radostan. Puno zdravlja, puno sreće, uz krst časni, ikonu i svijece. Neka Hristovo sveto drvo podari Vam zdravlje prvo i nek' tamjan zamiriše, nek' veseljem kuća diše. Nek' se čuje pjesme glas-BLAGOSLOVI BOŽE VAS
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Ala napraviste coveku reklamu svaka vam cast. Jos se nadju iskusniji "hakeri" pa kukaju za restrimerskim listama :beee: Njih je bilo a kako stvari stoje bice ih sve vise tako da bez brige. Ovi neiskusni bi mogli malo da procesljaju forum i nece morati nikoga da mole za liste. Nista vam nece biti ako odvojite malo vremena i nesto naucite.
Dobar si, trazio bih ja ali toliko neznam da ne znam ni sta da trazim,predlazem poslazi sve linkove stranica po redukako treba uciti, to je usluga ,ako vec savetujes, da ne ispadne veliki saveti nukakva korist, udri :tease:

a nasao sam nesto
Kod:
 http://serbianforum.org/threads/skeniranje-udp-simple-plejerom-i-exportovanje-liste
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top