Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
svaka cast i hvala clanovima foruna da ne navodim imena da nebi koga izostavio na ovoj darezljivosti koji djele svoje znanje nama koji se ne snalazimo najbolje sa listama , na svim forumima sa ovih prostora nije podjeljeno toliko lista koliko ste vi podjelili hvala jos jednom i sretni i veseli vam bili predstojeci praznici sta god da slavite
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Prelepo je da jedni drugima pomazemo, a s druge strane i da ne sirimo previse ono sto nam neko da jer na taj nacin gubimo svi, a posebno onaj koji je prokockao necije poverenje
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Evo ja ne trazim listu vec ako ima neko dobro Combo listu sa userom i paswordom i da je sto veca
toplo se preporucam;):tease:.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
svaka cast i hvala clanovima foruna da ne navodim imena da nebi koga izostavio na ovoj darezljivosti koji djele svoje znanje nama koji se ne snalazimo najbolje sa listama , na svim forumima sa ovih prostora nije podjeljeno toliko lista koliko ste vi podjelili hvala jos jednom i sretni i veseli vam bili predstojeci praznici sta god da slavite


mislis da smo darezljivi........ja nedam nikom nista jer nemam.....

evo necega sto nema ni na jednom forumu.......dok ne pocne da se kopira posle mog posta........

castim.......2500 statusa,meni ne trebaju, pa se igrajte, pretrazujte.......:beee:

i otvarajte notepadom ++ da bi se lakse snasli......imate ip ,port.....
 

Prilozi

  • SF Statusi.zip
    89,7 KB · Pregleda: 73
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
iskreno nisam ni gledao mnogo te statuse a imam ih odavno,jer nemam vremena ......evo sada na jednom video i na srpskom ID kanal.....



wfWzRFN.png
 
Natrag
Top