Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.455
kod obicnih smrtnika internet je sa Dynamic IP adresom tako da kod tad mora da se poklopimo

Obicni smrtnici ne koriste
cyberghost-vpn.png

Obicni smrtnici iz BG i TZ da se podudarite bas u New York-u 1:1 000 000

Moja greska ,sto nisam proverio ranije - prave adrese.
Za jednog izvinjenje , a ovaj drugi mi je jos nesto sumnjiv.

Sreca nimla0 nije reko banuj jokapi ,ja dalje nebi ni proveravao.
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
147
Jbt , ko ovde koga pravi ludim?
Tacno moze da se snimi lud, zbunjen, normalan v2... samo napred :beee:
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.828
Ma tek ide ludnica , ovo je najgori period ovde na forumu.
Mada sada ima dosta listi u opticaju pa se manje svadja , ali prosle godine je bio haos :D
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
svaka Ti je na mestu,pametno zboris, skolovan si , ovo Ti fah, ali mi mali ovde obigravamo kao macici oko vruce kase, pa ne moramo svi znati to oko cupanja streama, formiranja listi itd. Znam da na dan skines 20 ID i passova za tvviet to je 20 prezenta (kazes za sebe imas dozivotno,kako to nama svuci,seiris li se Ti to druze Boki). Inace osim ogromne strucnosti kojom nas zasenjujete i za sta kapa dole, ostalo je proseravanje i nadmudrivanje, prosta zajebancija. A ovo kazem za to sto ne mogu da dobijem jedan trajan TVVIET nalog.
Srecan Bozic i Nova Godina.
Tvoj dozivotni fan.
(Nemoj da mi nista saljete, niti ocekujem,uostalom takvo je doba, nedaj nikom i uzmi sve sebi)

ocigledno da nisi u toku jer sam se ja upravo obratio vlasniku vieta sa kojim sam u korektnim odnosima i njega citirao,i salio se sa njim......i nisam ja rekao da imam viet do smaka sveta vec je to on rekao.....

http://serbianforum.org/threads/pitanja-komentari.500158/page-1455#post-1677377

ja zapravo vijet i negledam, to i vlasnik zna...gledam iskljucivo media future i onu zabranjenu listu i to je to....drugo me i ne zanima.....

ja sam mu samo pokazao u vise navrata da uvek posle njegovog krecenja meni radi......a kako, to je vec moj problem i nije za javnost.....zar nemislis da bi i to trebao da kazem.....
 
Natrag
Top