Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Pozdrav svima, moze li se napraviti tema za XBMC 13 sa addonima koji rade kao i skinovima, posto je beta 4 unapredjena i dosta addonova rade na njemu koji su radili na xbmc 12. Hvala :)))
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Tema oko XBMC je itekako aktivna...ides pod media-centre i tamo je sve....i da ti iz prve kazem svi adoni koje koristim ja lepo rade u gotham 13....A adoni koje koristim su istream, xbmc torent,p2p streams,football replys te PVR IPTV....za ostale ne mogu potvrditi....sigurno ima jos adona i skinova koji ne rade jos u toj novoj verziji....
 
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
886
Instalirao sam SimpleTV 0.4.8 b7 (vlc 2.1.3). Svi streamovi rade normalno u playeru ali zato ne otvara ni jedan jedini stream za nettvplus . Da li još neko ima sličan problem ili eventualno rešenje ?

U svim prethodnim verzijama SimpleTV streamovi za net.tv su radili i još uvek rade .
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
moze li neko da mi sredi atletiko - celsi za los laptop i net preko usb-a samo nek je prenos na domacem... moze i bosna i hr... unapred zahvalan
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.708
Instalirao sam SimpleTV 0.4.8 b7 (vlc 2.1.3). Svi streamovi rade normalno u playeru ali zato ne otvara ni jedan jedini stream za nettvplus . Da li još neko ima sličan problem ili eventualno rešenje ?

U svim prethodnim verzijama SimpleTV streamovi za net.tv su radili i još uvek rade .
Iz kojih razloga si instalirao taj gornji Simple Player???? Ako imas Simple u kojem ti Nettv Plus streamovi rade onda zadrzis taj ili???
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
14.01.2014
Poruka
122
zdravo!ne znam da li je na pravom mestu,ali cu ipak ovde postaviti pitanje.istekla mi probna verzija iptv aplikacija za smart tv i ne mogu da je obnovim.ima li resenja? Imam nalog registrovan,tv mi je LG.
 
Natrag
Top