Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
sto se tice dreama nije problem listu sam izvadio kao m3u listu i ubacio je kod sebe na android tv box i radi samo tako slika kao preko dreamboxa al kad smo tu istu listu ubacili kod kolege na android lista ima al ne otvara kanale moje misljenje da bi trebao nesta nastimati u ruteru jer lista ide na drugu ip adresu i zato je ne otvara pa ako neko zna nek pomogne
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
sto se tice dreama nije problem listu sam izvadio kao m3u listu i ubacio je kod sebe na android tv box i radi samo tako slika kao preko dreamboxa al kad smo tu istu listu ubacili kod kolege na android lista ima al ne otvara kanale moje misljenje da bi trebao nesta nastimati u ruteru jer lista ide na drugu ip adresu i zato je ne otvara pa ako neko zna nek pomogne
Ajde ti nama prvo reci koliki je tvoj upload. Ako je slab onda zaboravi to da gledas sa druge IP adrese.
 
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
Dvije zene se oprastju na groblju od svoje prijateljice koja je 12 puta bila udavana!
-Eto,napokon su zajedno!-kaze jedna
-Na kojeg od njenih dvanest muzeva mislis?
-Ni na jednog! Mislim na njene noge!
U, jednom kvizu Mujo odgovara na pitanje za milion eura. Pitanje glasi:
"Koja ptica ne pravi gnijezdo?".
Ponudjeni odgovori su:
A : Vrabac.
B : Lasta.
C : Kukavica.
Razmišlja Mujo i na kraju zatraži pomoć prijatelja. Pozovu oni Mujinog jarana Hasu, a on poslije kraćeg razmišljanja kaže:
- Kukavica !
Mujo posluša i osvoji milion. Sutradan Mujo odvede Hasu u najskuplji restoran da ga časti...
Kad su sjeli upita:
- Bogati, Haso, kako si znao, da je baš kukavica ptica koja ne pravi gnijezdo ?
A Haso će:
- A jebi ga, jarane, ... sve kontam šta će joj gnijezdo kad živi u satu !!!
 
Natrag
Top