Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.068
Kako god ja kazem SF Forum je pun bogatstva samo malo truda i moze se nac svasta nesta

Evo jos jednog primjera 03.2015

Bild 153.png


Pustis program

Bild 154.png
Bild 155.png
Bild 156.png

odes na status

Bild 159.png

I vidis opet mene :roll: .. nema ni drugog ni treceg :mig: poslije uzmes Simple iskeniras kanale i milina a sve to od 03.2015... samo je bilo problematicno /udp/ naci jer je status non stop prazan ehhh kako nisam pitao ucitelje da mi pomognu ?? uhhh al ok izgleda da sam, sam opet nesta naucio ???

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
68
Ljudi, da li bi neko mogao da mi pošalje neku domaću listu gdje imaju sport klubovi..:)
 
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Drugari, je l ima neko novi udp za t2? Onaj staticni deo, bez ip i porta, pa ako bi bio ljubazan da mi prosledi.
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
147
evo jos pomoci oko skeniranja i trazenja drimova......



addon za kopiranje dobrih url.....za firefox....

Kod:
https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/copy-urls-expert/

zatim i program da nemorate gledati iz browsera drim.....vec u njega samo ubacite ip adresu drima....port drima i defaultni user i pas.....program ima puno mogucnosti.....

Qgvt6Pl.jpg


Kod:
https://www.dropbox.com/s/ckxzyxnux07k21r/Dreambox%20program.rar?dl=0

Meni nije jasno cemu sluzi ovaj addon, ako moze neko da mi objasni?
I zbog cega kada nadjem slobodan dream ubacim ip adresu u ovaj dreamstreamE2 , ali sve secka, nista ne radi, do cega je?

Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Zahtevam da mi se posalje jedan tv Viet sa unikatnim ID i pasom,inace ovde vise necu zalaziti, pa ne moram ja sve znati, to je ogromna oblast taj IPTV stream, avi ste postali, neko ko ne deli nista.
Warez zajednica ovo pomno prati i zgranuta je kolicinom infantilnosti i bogami naglasene sebicnosti,ukljucuju se i slobodni zidari u monitoring, a bogami i ovi sto kucaju na vrata,.

Postovanje za bokija , denisa, i losmija , za tutorijale ,skripte i aplikacije.

haugh
 
Natrag
Top