Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.229
:roll: Joj kako je to ljepo cuti kad neko kaze naucio sam od nekog nesta :mig:.... a medju takvima koji pomazu drugima da nesta nauce sami uce :roll: i kao sto rece @aleks79 (dnevne potrebe) su dugo trajela .... nebi da imenujem nikog :roll: ehhhh sad se ja pitam ko od koga uci ??
i sta uci ??? tj. kako uci ??? :roll: ehhhh zemo , zemo , zemo :roll:

@Burmann ovo se ne odnosi na tebe da me ne shvatis pogresno ............ vecina samo nesta trazi pa trazi ... pa trazi liste itd.... onda oni koji su im pomogli i dali ispadaju ucenici a oni Uce :roll: joj kad bi se malo o tom pisalo ko sta i kako roman bi se napisao al ajd mi smo jos u prvom razredu :roll: valjda ce i nama svanuti da nesta naucimo :roll: ehh da ne zaboravim ovdje se ispituje i postavljaju pitanja kako ovo kako ono a odgovara se na drugim forumima jer se ustvari tamo postavilo pitanje a ne ovdje :roll: samo.... ovdje se dobio odgovor i prenio tamo i opet ostasmo mi ucenici :roll: nikako da predjemo u 2-gi razred :roll:

Ja samo posmatram i ponekad napisem nesta

Ajd u zdravlje Zivili

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
126
Dobijas na pp ako ti odgovara ova rezolucija

docu.jpg
Uf brate koji protok treba za ovo. Odo ja ovo da potrazim ipak na satelitu valjda moze na CS
 
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Je l moze neko da mi pomogne sta da radim sa ovim linkom
Kod:
http://live.p2pcast.tv:8010/tv2/500959.m3u8?sf=NTVlODYyODQ4YTdhOA=&token=_PcKWuZJjKvpWOSRuS1qyQ
Ne znam da li link treba da se predefinise da bi radio, inace je izvucen stream, preko browsera kanal ide regularno ali kada izvucem stream nece da prebaci ni u jedan player. Hvala unapred i zivi bili
 
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315

Uf brate koji protok treba za ovo. Odo ja ovo da potrazim ipak na satelitu valjda moze na CS
Astra 3B @ 23.5° East

11934 V
DVB-S2/8PSK
MPEG-2/MPEG-4 27500 3/4 Media Broadcast -w- 3B
Europe
Wide
German Tote TV
on
Deutscher Bundestag Parlamentsfernsehen -w- 110 120 Ger 14010
BundesPresseKonferenz -w- 210 220 Ger 14020
Codicrypt
Bundesrat -w- 310 320 Ger 14030
MAZ des Bundespresseamtes -w- 410 420 Ger 14040
Codicrypt
German Tote -w- 4110 4120 Ger 14041
MPEG-4
FightBox HD -w- 5010 5020 Eng
5021 Pol 14050
MPEG-4/HD
Conax
Cryptoworks
Irdeto2
DocuBox HD -w- 5110 5120 Eng 14051
MPEG-4/HD
Conax
Cryptoworks
Irdeto2

Bugarski prevod na ostale satelite ne ide na CS
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
:roll: Joj kako je to ljepo cuti kad neko kaze naucio sam od nekog nesta :mig:.... a medju takvima koji pomazu drugima da nesta nauce sami uce :roll: i kao sto rece @aleks79 (dnevne potrebe) su dugo trajela .... nebi da imenujem nikog :roll: ehhhh sad se ja pitam ko od koga uci ??
i sta uci ??? tj. kako uci ??? :roll: ehhhh zemo , zemo , zemo :roll:

@Burmann ovo se ne odnosi na tebe da me ne shvatis pogresno ............ vecina samo nesta trazi pa trazi ... pa trazi liste itd.... onda oni koji su im pomogli i dali ispadaju ucenici a oni Uce :roll: joj kad bi se malo o tom pisalo ko sta i kako roman bi se napisao al ajd mi smo jos u prvom razredu :roll: valjda ce i nama svanuti da nesta naucimo :roll: ehh da ne zaboravim ovdje se ispituje i postavljaju pitanja kako ovo kako ono a odgovara se na drugim forumima jer se ustvari tamo postavilo pitanje a ne ovdje :roll: samo.... ovdje se dobio odgovor i prenio tamo i opet ostasmo mi ucenici :roll: nikako da predjemo u 2-gi razred :roll:

Ja samo posmatram i ponekad napisem nesta

Ajd u zdravlje Zivili

Pozdrav
Pomenuo si me, pa da ti kazem da nije bitno ko od koga uci - vazno je da se znanje prenosi i da svi stalno nesto novo saznajemo !
Saroliki su ovde ljudi po godinama, obrazovanju, zanimanju, materijalnom stanju, mestu prebivalista, ali nam je svima zajednicko - ljubav prema IPTV-u ! Zato mislim da treba biti uvidjajan, tolerantan i korektan, samo sto to, bojim se, kvari biznis, koji se od ovoga pravi i koji rusi sve moralne vrednosti ! ;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.229
Evo i ja izgleda nesta naucio ??? pa da pitam ucitelje jel sam obro ucio ???

Lista je radila 03.2015g (udp) lista je u pitanju ..... u listi imaju ovi kanali

Bild 145.png

a imaju i ovi kanali u istoj listi

Bild 146.png

Bild 152.png

Svasta nesta radi da ne vjerujete :mig: e sad ............. koja je lista u pitanju ????

Pozdrav
 
Natrag
Top