Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
Moze da se naleti i na ovako nesta ............. :roll:

Pogledajte prilog 82511

a onako spontano na brzaka DE

Pogledajte prilog 82512

Pogledajte prilog 82513

Pogledajte prilog 82514



Pozdrav

A moze da se naleti i na ovako nešto:
2drsxu8.jpg


1z3yrsh.jpg


ili ovako nesto

23k6lxs.jpg


ili ovako nesto

2vcc67t.jpg

2gumoa8.jpg

125khzd.jpg


a moze da se naleti i na ovako nesto
24vk46p.jpg

i da ne zaboravimo moze i ovako nesto i ako je web server zakljucan upnp je uvek otkljucan samo lista sa kanalima je dovoljna i tv se gleda sa dvb viewer recording service..
20jk3e0.jpg

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Ja radije potrosim vrijeme da preskeniram ovako nesto uzduz i poprijeko :D

hotgirl1.jpg


Koristiti skener IzadjiIzKuće v.3.0
Mozda ulov nece biti bas ovakav kao na slici, a mozda i hoce jer danas je sve moguce. Blejanje satima pred kompom gledajuci kanale,cekajuci ip adrese,statuse,drimove... ili biti poklopac svakom
loncu (clanu) kad nesto objavi mozete samo narusiti svoje zdravlje. Imam osjecaj da su neki pred srcanim udarom nakon sto se objavi neka ajd nazovimo je "extra" lista. Sta reci nego zalosno a u neku ruku i smjesno
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
A moze da se naleti i na ovako nešto:
ili ovako nesto
ili ovako nesto
a moze da se naleti i na ovako nesto
i da ne zaboravimo moze i ovako nesto i ako je web server zakljucan upnp je uvek otkljucan samo lista sa kanalima je dovoljna i tv se gleda sa dvb viewer recording service
Pozdrav
na standardnim portovoma prezivjeto je to....ono sto jest slicno ovomo ali dosta bolje, nalazi se na nestandardnim portovima...Zasto? jer vecina ljudi zbog javnog postavljanja to unistuju? da niko ne bi to javno postavljao jos uvek bi se dosta veoma dobrih listi pronaslo na standardnim portovima....sad se nadje jos jedino nekvalitetne liste sa nekih drimova koje rade na 1.5mb/s i takvo nesto ja samo obilazim i usput bacam u jadransko more.....pre dve godine lako sam nasao liste koje su bile vrlo kvalitetne za jak net ali tad nisam jos brz net imao.....
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
na standardnim portovoma prezivjeto je to....ono sto jest slicno ovomo ali dosta bolje, nalazi se na nestandardnim portovima...Zasto? jer vecina ljudi zbog javnog postavljanja to unistuju? da niko ne bi to javno postavljao jos uvek bi se dosta veoma dobrih listi pronaslo na standardnim portovima....sad se nadje jos jedino nekvalitetne liste sa nekih drimova koje rade na 1.5mb/s i takvo nesto ja samo obilazim i usput bacam u jadransko more.....pre dve godine lako sam nasao liste koje su bile vrlo kvalitetne za jak net ali tad nisam jos brz net imao.....
pa dok vi skenirate portove mene vise zanima ovako nesto
USN: uuid:775411C8-9CC5-42B3-92AA-4D335BC45A6D::upnp:rootdevice
LOCATION: http://192.168.1.133:8089/description.xml
CONFIGID.UPNP.ORG: 0
BOOTID.UPNP.ORG: 31
DEVICEID.SES.COM: 8...
ne koristim port scanner jer nema potrebe za tim.....

Jel treba kome T2 slovenski udpxy ,server prekljuce pokrenut nigde nikog na njemu osim mene?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
162
pa dok vi skenirate portove mene vise zanima ovako nesto
USN: uuid:775411C8-9CC5-42B3-92AA-4D335BC45A6D::upnp:rootdevice
LOCATION: http://192.168.1.133:8089/description.xml
CONFIGID.UPNP.ORG: 0
BOOTID.UPNP.ORG: 31
DEVICEID.SES.COM: 8...
ne koristim port scanner jer nema potrebe za tim.....

Jel treba kome T2 slovenski udpxy ,server prekljuce pokrenut nigde nikog na njemu osim mene?
Hajd nabaci meni T2 slovenski udpxy na pp , bog ti zdravlja dao
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
jel treba kome dbviewer sa njemackim i spanjolskim hd i sd kanalima svi imaju audio dos(eng) ,spanjolski i njemacki??
lista je moja stara sa mog dvbviewera tako da spisak kanala tj m3u lista se ne slaze sa imenima kanala ne da mi se prepravljati imena kanala.....
2prv9qd.jpg
9sb90p.jpg

Ovaj slovenac nije bas inteligentan ,covek osavi kodi webserver otkljucan......
vso1zp.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top