Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Nije problem u tome da li je neko legalan ili nije. Ali bojim se da stabilnsot kanala ima baš veze da tim. Teško je proonaći nešto što je na duže vreme stabilno, mislim na neku listu u ovom slučaju, a da nije legalno. I pored najbolje volje tih koji rade nelegalno a žele da ispadnu korektni prema svojim klijentima nikad se ne zna kad će im servis pući. A ako se to desi oni pare ne vraćaju1 Postoje rizici koji su obrnuto srazmerni ceni koju plaćamo za neku iptv uslugu. Što niža cena - veći je i rizik da će stvar brže pući. Zato je možda pametnij plaćati mesec po mesec pa ako se izgubi koji evrć ništa strašno.
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
wtcc-paul-ricard-1.png

wtcc-paul-ricard-2.png


Kvalifikacije sam završio na osmom mestu. Sutra u prvoj trci startujem sa osme, a u drugoj sa treće pozicije. Direktan prenos obe trke na Eurosportu od 13 i 17h, a odložen na RTS u 18:25h. Budite sa mnom putem TV prenosa do novih uspeha!
Dušan Borković
10003662_752410954790729_8458513204473250202_o.jpg

 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
A zar niko nezna ciji je to server na jednog od najveci prevarant

NAMJERNO PISEM VELIKIM SLOVIMA DA KAD DOTICNI CITAJU DA IM NESTA NE PROMAKNE.

JA CU SAMO DA NAPISEM STO SE TICE TIH ONLINEIPTV DA NISU NI 24 SATA TEST KANALE KOJE NUDE ISPOSTOVALI JA SAM SVIJEDOK ISTINE U MOM SLUCAJU.

ZNACI NUDE PROMO TEST OD 24 SATA ?? AKO NISU TO U STANJU DA ISPOSTUJU ONDA LAKU NOC DRUSTVO.

JOS JEDAN BITNA STVAR KOJU JE DOBIO JEDAN CLAN SA OVOG FORUMA KAO ODGOVOR OD NJIH

NJIHOV TEKST

DOSTA LJUDI TRAZI KLJUC ..... AKO STE ISPUNILI DOBRO PODATKE DOBIT CETE TEST CIM BUDEMO IMALI SLOBODNO MJESTO

STA RECI SRAMOTA DO BOLA

SAVJET SVIM CLANOVIMA NA FORUMU DALJE STO DALJE OD TIH PREVARANATA

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Ma nije to ništa! Ja sam od jednog dobio test kanale koji su trebali da traju dva dana a on mi ih isključio nakon tri sata! Kaže dosta ti je =D Tražio mi 120 evra za listu uz napomenu da se plaćanje isključivo vrši preko Western Uniona! Potpisuje se kao iptv, nikad mu pravo ime nisam saznao. Po stilu pisanja rekao bih da je u pitanju bio jedan proterani član sa ovog foruma. Pobegao sam glavom bez obzira!
 
Natrag
Top