Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.527
Pazite sta radite u opcijama sa podesavanjima na Mozilla da ne napravite neku gresku a to ce da primjetite tek kad budete stavljali Sliku .... necete moci cim kliknete na slicica ili puna Slika otvorit ce vam se ta reklama

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Za one koji koriste Chrome pregledač: upotrebite dodatak AdBlock (ne Ad block Plus već običan AdBlock). Desni klik na reklamu, zatim odaberite opciju AdBlock. Dalje ćete se sami snaći. Reklame kao rukom odnešene!
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
mora i sajt od necega da zivi neka bude reklame meni ne smeta dok je sa strane :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.527
Ko zeli nek isproba nije lose moze da se dobije Testni period
Kod:
http://onlineiptv.info/
to onda izgleda ovako
a1.png
a2.png a3.png a4.png a42.png hbo.png hbo2.png sk2.png sky sport 1.png

I da se unaprijed razumijemo da nebi doslo do nesporazuma ne promolisem nikog niti kupujem niti prodajem napravio sam si Test nalog radi sebe cisto da isprobam pa ko voli nek izvoli moguca i .m3u8 lista itd....

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.527
sota ovo izgleda dobro :opaaa: jel moze demo na 744 h diskrecija zagarantovana

Hvala dppaki

Jos jednom da ponovim ............

I da se unaprijed razumijemo da nebi doslo do nesporazuma ne promolisem nikog niti kupujem niti prodajem napravio sam si Test nalog radi sebe cisto da isprobam pa ko voli nek izvoli moguca i .m3u8 lista itd....

Nevezano za tvoj Post ali smatram da nije lose i imas pravo da izgleda dobro

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
Hvala dppaki

Jos jednom da ponovim ............

I da se unaprijed razumijemo da nebi doslo do nesporazuma ne promolisem nikog niti kupujem niti prodajem napravio sam si Test nalog radi sebe cisto da isprobam pa ko voli nek izvoli moguca i .m3u8 lista itd....

Nevezano za tvoj Post ali smatram da nije lose i imas pravo da izgleda dobro

Pozdrav
Ja sam im slao 2-3 puta zahtev za probu nijednom nisu odgovorili. Mozda zbog emaila koji ima neozbiljan naziv :)
 
Natrag
Top