Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Еvo to je ono o cemu stalno pisem ....kad god mi zatreba neka dobra lista ona puce ....i sad dok ja nadjem ....ocu da gledam hrvatska slovenija kosaarka....
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Pa pito sam i ljudi daju necu da kazem al sve je to kratkog daha ....i kad mi zatreba a to je obicno subota vece ili tako to ono ne radi ....a imo sam dobru listu slika ko dukat i .....puce....
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Čim sam video reklamu za Orion i to novu (jao dedaaa baš si car) znao sam da dobijamo Špance :-D Ona nam je bila talična prošle godine. Glupa do bola ali talična! Mogli su danas i ranije da je puste a ne pred kraj tekme. Reklama je glupavija nego ona od prošle godine tako da sam prilično siguran da ove godine zlato uzimamo :-D A ja se uplašio da se deda predstavio Svevišnjem :-D
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
Čim sam video reklamu za Orion i to novu (jao dedaaa baš si car) znao sam da dobijamo Špance :-D Ona nam je bila talična prošle godine. Glupa do bola ali talična! Mogli su danas i ranije da je puste a ne pred kraj tekme. Reklama je glupavija nego ona od prošle godine tako da sam prilično siguran da ove godine zlato uzimamo :-D A ja se uplašio da se deda predstavio Svevišnjem :-D
:roll::roll::roll::beee::beee::smisi::smisi::gl_sigh:jel ovo reklama za orion ili stvarno neşto bajaš ?:beee:
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Problem je do Nemaca, komentatori koji su u dvorani (kao što je Šareni i Denda) i RTS kao televizija koja prima signal preko satelita su nemoćni
I Španska televizija je imala isti problem ali kod njih nema zezanja, odmah su ubacili novog komentatora da radi iz studija i problem rešen
 
Natrag
Top