Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
393
11863457_762591833850287_6704016784833594793_n.png
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Zamolio bih da mi se javi neko iz staffa na pm ili ovde javno i objasni zasto je obrisan moj post od sinoc iz teme Internet radio i televizija. Mislim da je sve bilo po pravilima foruma a ako nije da znam za ubuduce.
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
ja mislim da ti je post obrisan zato sto si u listi imao sadrzaj za 18+ .to ovdje nije dozvoljeno .procitaj pravilnok ponova :D sinoc sam jednu listu vidio takvu ali nisam siguran tko je objavio mozda i nisi ti ,pozz :D
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Otvorio sam novi pdf...vezano za Internet tv....

http://serbianforum.org/forums/iptv-provajderi.407/

Mislim da je puno preglednije i ubacicu koliko stignem ,a ko ima zelju moze slobodno ,ja sam zapoceo kako bi to trebalo izgledati.....Ako nista drugo onda ce bar biti uredno sto se listi tice ,a i tamo u provajderima se moze postavljati i status za odredjenog provajdera.....

Naravno strimovi idu i dalje ,gde su i do sada isli u internet tv ...jer onaj novi pdf nije za neka piskaranja,pitanja... vec u njega samo ce ici odvojeno po provajderima,liste njihove ,ip rangovi takodje radi lakseg skeniranja....itd,itd.....
Na isti nacin se i sam organizujem lokalno po folderima. Odlicna ideja, mislim da ce koristiti svima...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Na isti nacin se i sam organizujem lokalno po folderima. Odlicna ideja, mislim da ce koristiti svima...

a mene vise mrzi da cuvam sve i svasta po racunaru.......iptv mi je zauzeo 8 gb....skripte ,aplikacije,liste,programi....ovako otarasicu se grdnih listi koje cuvao neznam ni ja za koga kada gledam samo dve...a i kada mi zatreba neka lista,imace na sajtu a skeniranjem cu se snaci vec za novi ip i port.....:mig:
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
ja mislim da ti je post obrisan zato sto si u listi imao sadrzaj za 18+ .to ovdje nije dozvoljeno .procitaj pravilnok ponova :D sinoc sam jednu listu vidio takvu ali nisam siguran tko je objavio mozda i nisi ti ,pozz :D
U pravu si. Nisam ni obratio paznju na te kanale. Izvinjavam se maloletnim licima i onima koje ti kanali vredjaju. Pogresi covek :D
PS Ovo ne vazi za Nocnog.
 
Natrag
Top