Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
fia-wrc-logo-png.53557

218_320x180-png.76881

FIA World Rally Championship - Neste Oil Rally Finland 2015.

Nedelja 02.08.2015. 12:00 h.
Power Stage SS20 MYHINPÄÄ 2 (14.13 km)

4914_Lavadinho_Finland-Hyundai-Paddon-2015-Cover_1.jpg


wrc-promoter-single-logo-png.53801

 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Veceras kosarka,prijateljska Srbija Madjarska 19:30,jel zna neko hoce li negde biti prenosa?
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Sta je bez komentara 'leba ti? Razumes se u fudbal k'o... uh, kontrolisacu se.. Ne znam samo zasto ti dozvoljavaju ovakve provokacije i posle kad te neko spusti na zemlju taj ce dobiti ban, ajde nek dobijem opet briga me.

Postavis sliku i blamiras se, sta hoces da kazes ovom slikom, ajde molim te objasni posto sam siguran da mnogima koji se razumeju u fudbal (TI POSLE OVOGA NISI MEDJU NJIMA) nije jasno.

Strucnjace, dal je to sa slike ofsajd? Da te pitam jasno posto ti tu nesto vrzmas, mozda si svestan da nisi u pravu pa ne smes da napises "Gledajte ofsajda k'o kuca"..

Posto se ocigledno blamiras, dodji lepo kod mene na casove fudbala, kao dugogodisnji fudbaler rado cu da ti izadjem u susret i pomognem ti oko tvog neznanja istog.

Dobre sam volje pa cu casove fudbala od danas da ti dajem potpuno besplatno.

Lekcija 1: To sa slike nije ofsajd.

Obrazlozenje: Kontakt sa loptom u nastavku akcije prvi je imao igrac u sredini u crveno belom dresu, Vukasin Jovanovic, ako za njega treba lupa da utvrdis dal je u ofsajd poziciji, nema problema, svrati, nabavicemo ti odgovarajucu.. A cak i za onog daljeg igraca (Jovic) je diskutabilno dal je u ofsajd poziciji posto sam siguran da na njega aludiras.. Hvala lepo, dovidjenja.

Nadam se da je lekcija bila uspesna, da nisam dzabe tracio svoje (a i tvoje) vreme, mada, bojim se da za takve nema leka...

PS: Nadam se da ce moderator sledeci put da svoj posao radi kako treba, da se ne desava da se ostavljaju ovakvi provokativni upisi (Zar ono ne bese "Postoji tema za takve stvari", gde nestade ta tema sad ? ) posle kad se odgovori na iste da banuju a tebe opet ostave u zivotu.
Hihihi...

[raw]<object width="640" height="480"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/QTXyXuqfBLA?modestbranding=1&amp;fs=0&amp;rel=0&amp;hd=1&amp;disablekb=0&amp;egm=1&amp;showsearch=0&amp;showinfo=0&amp;iv_load_policy=0&amp;autoplay=1&amp;loop=0&amp;version=3&amp;controls=0"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/QTXyXuqfBLA?modestbranding=1&amp;fs=0&amp;rel=0&amp;hd=1&amp;disablekb=0&amp;egm=1&amp;showsearch=0&amp;showinfo=0&amp;iv_load_policy=0&amp;autoplay=1&amp;loop=0&amp;version=3&amp;controls=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" width="640" height="480"></embed></object><!--NightWolf-->[/raw]
 
Učlanjen(a)
03.03.2015
Poruka
144
[raw]<iframe width="854" height="510" src="https://www.youtube.com/embed/v4zVuRLt8GM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/raw]
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Jel bi mogla da se napravi neka skripta koja automatski ispravlja neispravna imena kanala u listama,tj.prilagodjava ih tagovima u sf epg-u jednim klikom?
 
Natrag
Top