Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ko o cemu kur** o postenju:

11742787_957662624296964_4635493719376355798_n.jpg


asprogenis-izjava.png


boja-izjava.png


brana-izjava.jpg


dmitrovic-izjava.jpg


pejovic-izjava.png


fifpro-izjava.png




I posle dodje neki grobarcis prica o "postenju".. Stidi se guzice kad obraza nemas.

I sta bi admini, zar niste rekli da postoji tema predvidjena za ovo? Neko objavi post juce i stoji sve do danas i sad kad sma ja odgovorio bice ono "Imate temu predvidjenu za prepucavanja".. Kad neko pocne ok je, kad se uzvrati onda ne valja?
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Ko o cemu kur** o postenju:
I posle dodje neki grobarcis prica o "postenju".. Stidi se guzice kad obraza nemas.
I sta bi admini, zar niste rekli da postoji tema predvidjena za ovo? Neko objavi post juce i stoji sve do danas i sad kad sma ja odgovorio bice ono "Imate temu predvidjenu za prepucavanja".. Kad neko pocne ok je, kad se uzvrati onda ne valja?
ma samo ste vi posteni a dug milionski u svim sportovima i sa ovim glupostima sto si postavio pravdas licne namestaljke, po sistemu kad mogu drugi mogu i ja a kunes se u postenje, licemerno??? Ja ne navijam za pertizan kome si se obratio???A inace i vase liste namestaljke su tri puta duza....
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
ma samo ste vi posteni a dug milionski u svim sportovima i sa ovim glupostima sto si postavio pravdas licne namestaljke, po sistemu kad mogu drugi mogu i ja a kunes se u postenje, licemerno??? Ja ne navijam za pertizan kome si se obratio???A inace i vase liste namestaljke su tri puta duza....
Kolega, moj savet Vam je da ignorišete objašnjenja od strane zvezdaša. Oni smatraju da smo mi, partizanovci, nepošteni a oni pošteni. Realno, ni jedna ni druga strana nije poštena. Svaka strana ima svoje mrlje koje se ne mogu očistiti.

Ja kad igram kladionicu,uvjek igram keca na domacicu :D


Imaš li još neki video klip za rashlađivanje? :) :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Ko o cemu kur** o postenju:

I sta bi admini, zar niste rekli da postoji tema predvidjena za ovo? Neko objavi post juce i stoji sve do danas i sad kad sma ja odgovorio bice ono "Imate temu predvidjenu za prepucavanja".. Kad neko pocne ok je, kad se uzvrati onda ne valja?

Onaj post ne sadrzi nista uvredljivo, i ne proziva nikoga, i ne pocinje raspravu, za razliku od posta koji sam citirao, tj. tvog posta. U svakom slucaju nisam imao vremena zadnjih dana pa sam malo na forumu. Kao i uvek sve je dozvoljeno u meri, tvoj post nikako nije umeren. Iako se slazem da treba sacekati konacnu presudu o regularnosti meca, cinjenica je da je mec pod sumnjom, i istrazuje se mogucnost namestanja.
Jedno mi nije jasno, zasto se navijaci i jedne i druge strane osecaju uvredjeno kada se govori o ovakvim stvarima? Svi znamo da lopovi drze i jedan i drugi klub, i nije bitno ko vise krade, jer i jedni i drugi su lopovi...
Stati na stranu lopova je po meni, kao stati na stranu ubice jer je ubio jednog coveka, a drugi je ubio dvojicu. Obojica su ubice i moraju da odgovaraju za svoja dela, kad-tad. Uglavnom Greskac, ti u ovom slucaju provociras odgovor, drugi su izneli konastataciju koja se vrti po vestima, dok si ti to iz nekog razloga shvatio licno... Ja sam recimo nekada, dok sam pratio fudbal navijao za CZ, ali ne pada mi na pamet da branim neke ljude sa sumnjivom prosloscu koji sede u upravi kluba i donose odluke. Moje misljenje je da je cela liga neregularna, zato je vise i ne pratim...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top