Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
@boki71
Pa kad se saberu UK, Italijanski i Nemački...

ma jok samo britanci........e sada ima tu raznih interaktivnih ,hd,+1...raznih regionalnih verzija.....obiso sam ih sve lepo i sve englezi.....nema nemaca i italijana...

avvO6XD.png
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Ko bi rekao da kompletan Sky paket ima 580 kanala......mocna masinerija.....

ygiAl2t.png


LZQnPda.png
Kad sve saberes i na kraju oduzmes, tu realno necemu vrijedi jedno pa ajd da kazem po slobodnoj procjeni izmedju 70 i 80 kanala od "silnih" 580. Taj ostatak koji je mnogo veci broj, nema sanse da bi gledao i kad bi neko mene placao.

Isto vazi i za nase operatere koji se utrkuju ko ce vise kanala ponuditi, pametnije bi im bilo da malo obrate paznju na kvalitet ponude a ne kvantitet.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Kad sve saberes i na kraju oduzmes, tu realno necemu vrijedi jedno pa ajd da kazem po slobodnoj procjeni izmedju 70 i 80 kanala od "silnih" 580. Taj ostatak koji je mnogo veci broj, nema sanse da bi gledao i kad bi neko mene placao.

Isto vazi i za nase operatere koji se utrkuju ko ce vise kanala ponuditi, pametnije bi im bilo da malo obrate paznju na kvalitet ponude a ne kvantitet.

Izbace pinkove kanale i ostanu na 30 :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ako neko ima na prodaju nemacki Sky paket nek se javi na PP da se dogovorimo za cenu. Sve ostaje u poverenju. Znam da vas ima koji trgujete listama i svacim jos, ako necete da se sazna za to tako ce i biti. Ozbiljan sam.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Meni uskoro ističe jedna kupljena lista. Ako neko ima listu na prodaju u kojoj se, pored ostalih, nalazi i AMC kanal sa srpskim titlovima nek se javi na pp
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kad sve saberes i na kraju oduzmes, tu realno necemu vrijedi jedno pa ajd da kazem po slobodnoj procjeni izmedju 70 i 80 kanala od "silnih" 580. Taj ostatak koji je mnogo veci broj, nema sanse da bi gledao i kad bi neko mene placao.

Isto vazi i za nase operatere koji se utrkuju ko ce vise kanala ponuditi, pametnije bi im bilo da malo obrate paznju na kvalitet ponude a ne kvantitet.

Slazem se........ja gledam desetak sportska ponekad i to je to.......
 
Natrag
Top