Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Imas li neki video novijeg datuma :))
Prezenteri iRobot-a, žele da Vam na licu mesta predstave kako iRobot radi, štedeći Vaše vreme i novac. Sledeća prezentacija iRobota je V8

majstore ........ocemo taj acc dok smo jos mladi.....:roll::roll:...dobar usisivac...sta ti mislis....pusti divaka on prica u prazno...:beee:
koliko acc dajes na duzi period da ti losmij da njegovu zastitu..:beee:.....znaju mnogi ovde kako ona funkcionise dobro......:mig:

[raw]<object width="600" height="400" id="undefined" name="undefined" data="http://releases.flowplayer.org/swf/flowplayer-3.2.18.swf" type="application/x-shockwave-flash"><param name="movie" value="http://upload.serbianforum.org/repository/boki71/viet.flv" /><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="flashvars" value='config={"clip":{"url":"http://upload.serbianforum.org/repository/boki71/20.flv"},"playlist":[{"url":"http://upload.serbianforum.org/repository/boki71/viet.flv"}]}' /></object>[/raw]

[raw]<object width="1" height="1"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/07HSc8j1U2c?autoplay=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/07HSc8j1U2c?autoplay=1" type="application/x-shockwave-flash" width="1" height="1" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>[/raw]
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
:ludd/:IO SBB I D3GO ,I NET TV PLUS ISTO TREBAJU ZASTITU ,zale se da im fali metar kljuceva ,bas neki dan daju nagradu u novcu i acountima za bilo koju informaciju ,moj komsija admin za autside network korporacion za net tv plus za kanadu ,ali rekoh sebi ,international ,nisi ti p,,, pa da poslije samo ti gledas ,ovako nek raja gledaju ,neces prodati dusu za tamo neke acounte ,cak i 20000 hiljada kljuceva nebi promjenilo ,moje misljenje
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
:ludd/:IO SBB I D3GO ,I NET TV PLUS ISTO TREBAJU ZASTITU ,zale se da im fali metar kljuceva ,bas neki dan daju nagradu u novcu i acountima za bilo koju informaciju ,moj komsija admin za autside network korporacion za net tv plus za kanadu ,ali rekoh sebi ,international ,nisi ti p,,, pa da poslije samo ti gledas ,ovako nek raja gledaju ,neces prodati dusu za tamo neke acounte ,cak i 20000 hiljada kljuceva nebi promjenilo ,moje misljenje
SVAKA ČAST ako tako mislis :D ;D
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
83
Ace je vrlo jednostavan za upotrebu kad ga instaliras u donjem desnom uglu imas opciju da pokrenes strim. Otvori port sa koga saljes strim, on ce ti izaci u web browseru tu ubacis url koji zelis da restrimujes videces jos nekoliko polja koja treba popuniti, bit rate , tvoj ip naziv ..... I posle samo das nastavak od tvog strima... Za jos jedan sve isto sem porta i narano url-a i naziva...za linux drugacije funkcionise ide iz konzole
Hvala puno, pronasao sam ovaj webui i createstream. Kako sam skuzio moras prvo pokrenuti stream u TS formatu lokalno, i njega strimati kroz ovaj acestream webui. Problem je sto kod mene samo se vrti na onoj status stranici i nece nikako da dodjeli ContentID. Jel treba imati validan tracker? Dobro bi bilo kad bi neko mogao napraviti upustvo, tacku po tacku, sta i kako.
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
564
jeli može netko skinuti neke appove sa Samsung tv app storea? htio bih ih dignuti na vlastiti lokalni server, tako da imam sve appove na jednom mjestu.. ako izaberem us store imam hulu, a onda nemam bbc i i itv.. i obrnuto...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
:ludd/:IO SBB I D3GO ,I NET TV PLUS ISTO TREBAJU ZASTITU ,zale se da im fali metar kljuceva ,bas neki dan daju nagradu u novcu i acountima za bilo koju informaciju ,moj komsija admin za autside network korporacion za net tv plus za kanadu ,ali rekoh sebi ,international ,nisi ti p,,, pa da poslije samo ti gledas ,ovako nek raja gledaju ,neces prodati dusu za tamo neke acounte ,cak i 20000 hiljada kljuceva nebi promjenilo ,moje misljenje

hihihi nisi razumeo sustinu.........meni netrebaju ti accc jer to uopste i negledam i sve da mi ponudi sve acc sa sajta reko bi mu hvala netreba......ionako mogu doci do njih kada mi zatrebaju,a netrebaju mi uopste.....

sve je to sala sa njim i samo odgovor na njegovu konstataciju da se njegova platforma ne gleda pomocu skripte....
 
Natrag
Top