Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
16.03.2014
Poruka
129
Ima neko bilo koji golf kanal? Prilicno je hitno.. Ako moze na pp.. ?
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Crkla T2 lista... -_- Ima li neko BN TV... Bilo kakav da je samo da radi bez kocenja treba mi za veceras samo...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.569
Samo da vam skrenem paznju rade vam svi Vjetnamci
hbo.png sport klub 2.png
Edit Post:

Mislim da nije potrebno forsirat koji su kanali pre neki Dan dodani .... ako SAM OBJAVIO A I SAMI BI SAZNALI ZA DODANE KANALE da su dodana 4 nova kanala sto se pravite pametni i postate i kao ... dodana 4 kanala ajd malo kad udjete na Forum krenite od tamo gdje ste stali jer ce opet da bude nisam znao ........

PS:
Nije potrebno postat listu po ko zna koji put kad svi znamo o kojoj listi je rijec
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Samo da vam skrenem paznju rade vam svi Vjetnamci
Pogledajte prilog 49330 Pogledajte prilog 49331
Edit Post:

Mislim da nije potrebno forsirat koji su kanali pre neki Dan dodani .... ako SAM OBJAVIO A I SAMI BI SAZNALI ZA DODANE KANALE da su dodana 4 nova kanala sto se pravite pametni i postate i kao ... dodana 4 kanala ajd malo kad udjete na Forum krenite od tamo gdje ste stali jer ce opet da bude nisam znao ........

PS:
Nije potrebno postat listu po ko zna koji put kad svi znamo o kojoj listi je rijec
Pozdrav
Na novoj verziji foruma, forum automatski pamti poslednji post u temi kada ste posetili i prilikom sledeceg ulaska automatski nastavite od poslednjeg ulaska. Tako da moguce da ljudi namerno ne zele da vide. Pa je cilj tim forsiranjem da se ugasi ili ljudi testiraju pa zele sto vise da gleda ljudi. Ako se pregleda u search, Sota je prvi objavio i to dosta lepo ( stavio u hidden, ubacio imena i pod kojim su brojem, na vama je bilo samo da zamenite). Posle toga u search jos nekoliko ljudi objavljuje istu listu, pa po jedan kanal......Bespotrebno.....
 
Učlanjen(a)
12.12.2013
Poruka
213
Navodno ima skripta onog oblika @Echo koja se napravi u bat,pa konvertuje u exe i daje nettv kljuc u samo par klikova? Ako ima,moze na PP.
Slike gotove aplikacije,covek ju ima ali ne daje link:
gXcZRJav.jpg

8gPs0R6.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Propade PINK

Савет Републичке радиодифузне агенције на 203. ванредној седници одржаној 14. марта 2014. године донео је следеће одлуке:

Одузете су дозволе за кабловско емитовање телевизијског програма PREDUZEĆE ZA INFORMISANJE I MARKETING PINK INTERNATIONAL COMPANY d.o.o., ул. Незнаног јунака 1, Београд- Pink Music, Pink Kids, Pink Family, Pink Films, Pink Movies, Pink Action,Pink 2, Pink Extra, Pink Folk, Pink Plus, Pink World, Pink Fashion, Pink Nostalgie, Pink Live, Pink Zabava, Pink Music 2, Pink Reality, Pink Premium, Pink 3, Pink Action 2, Pink Comedy,Pink Music 4, Pink Grand 1, Bravo Music, Pink Grand 2, Pinkpedija, Pink Music 5, Pink Horor, Pink Western,Pink Movies 2, Pink Movies 3, Pink Music 3, Pink Klassic, Pink Style,Pink&Roll, Pink Action 3, Pink Folk 2, Pink Soap, Erotica, Erotica 1, Erotica 2, Erotica 3

Kod:
http://www.rra.org.rs/cirilica/sednice-saveta
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Natrag
Top