Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Dobronameran savet za poneke (da ne kazem "mlade snage") !
Kada se dodje u novu ekipu, valjda se prvo upoznaju saigraci, da bi se saznalo ko kako igra i sta trenar zahteva, pa onda valjano mozes da utices na "igru", mada - slaba vajda od toga - brzo te premeste na klupu, ako ne igras kako "treba" ! :mig::roll:
Zato - ziveli rezervni igraci, jer "klubovi" se mogu i promeniti ! :bfghb:

A, ako nekom nije jasno - moze i ovako - da mu se nacrta - ovo je cica Glisa !
Pogledajte prilog 65553:roll:

Jel to odluka izvrsnog odbora:roll:

[raw]<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/94ioJvqXWxI?rel=0&amp;showinfo=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/raw]
 
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
salim se ja malo, tako se kaze kad se objave domace liste :D
ali ako tebe to dotice, znaci da ima tu neceg ;)

pa sta da ti kazem nov sam u ovome nekada sam bio u ftp biznisu, skeniranje, pravljenje servera etc. imam c liniju od prijatelja vec godinama a skoro dobih i stream tako da mi sva ta zezancija sa prodajom nije interesantna. zivim u inostranstvu, i radim u ict sektoru tako da mnogo vremena provodim iza pc surfajuci. tih nekoliko eura mi stvarno nisu interesantni.
sto se tice objavljivanja listi meni su one sve iste jer licno imam sve kanale koji mi trebaju i nemam motiv da cuvam liste. zasto me ovaj gore mladi kolega proziva nije mi bas sasvim jasno.

btw ko mu je taj atos ili kako vec bi?
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
pa sta da ti kazem nov sam u ovome nekada sam bio u ftp biznisu, skeniranje, pravljenje servera etc. imam c liniju od prijatelja vec godinama a skoro dobih i stream tako da mi sva ta zezancija sa prodajom nije interesantna. zivim u inostranstvu, i radim u ict sektoru tako da mnogo vremena provodim iza pc surfajuci. tih nekoliko eura mi stvarno nisu interesantni.
sto se tice objavljivanja listi meni su one sve iste jer licno imam sve kanale koji mi trebaju i nemam motiv da cuvam liste. zasto me ovaj gore mladi kolega proziva nije mi bas sasvim jasno.

btw ko mu je taj atos ili kako vec bi?
To mu je brat po babine linije :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Ja na tom htpp-u nemam ni slovenacki titl, a ti si se zabarikadirao da ti se ne moze nikako prici ! :roll:
 
Natrag
Top