Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
izvini gde se nalazi loop

Namesti ovako:
HAt4usR.png


Mada, ako nemas jedini taj kljuc slabo ces se usreciti.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
Odatle SK HD Akanale uzimaju svi koji ih prodaju. I ultratv i toptv. Kad stane kod jednih stane kod svih! Kad nestane tona na nekom SK HD kanalu kod jednih nema ga ni kod ostalih
Samo da se nadovežem odakle nasa tv uzima stream isto od nekoga.Da nedužim nakraju onaj prvi oni uzima stream sa satelita onda ga konvertuje pa onaj treći krade od drugog opet konvertuje,pa četvrti od trećeg pa četvrti podjeli to sa petim na kraju dobijete da kanal trza :gl_wacko: a i slika već od silnog konvertiranja bude katastrofa.Znači vraćamo se na početak bolje uzeti cs oni koji to mogu on kojima to nije dostupno osuđeni su na IPTV.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.712
Moze i ovako .. ako neko postavi pitanje zasto nettv plus nece u Xbmc ?? Zasro EPG nemam u Simple playeru itd... slicna pitanja koja se postavljaju uzmete par minuta vremena slikate kod sebe gdje se kod Simple playera ubaci EPG tj kako i na koji nacin nettv plus radi u XBMC i posaljete doticnom clanu koji je postavio pitanje na Pm ... tako ja radim u vecini slucajeva.


Pozdrav ugodan ostatak dana svim clanovima na forumu
 
Učlanjen(a)
24.11.2014
Poruka
57
Moze i ovako .. ako neko postavi pitanje zasto nettv plus nece u Xbmc ?? Zasro EPG nemam u Simple playeru itd... slicna pitanja koja se postavljaju uzmete par minuta vremena slikate kod sebe gdje se kod Simple playera ubaci EPG tj kako i na koji nacin nettv plus radi u XBMC i posaljete doticnom clanu koji je postavio pitanje na Pm ... tako ja radim u vecini slucajeva.


Pozdrav ugodan ostatak dana svim clanovima na forumu
moze meni na pp kako na koji nacin nettv plus radi u XBMC
 
Natrag
Top