Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
26.12.2020
Poruka
57
sota,vidim da gledas preko ott playera ja pokusavam preko forka da gledam ott player a nikako ne uspojevam,mozes li pomoci,hvala.
 
Učlanjen(a)
26.12.2020
Poruka
57
pa na njihovoj platformi ima i ottplay i ottplayer app imam racun i stalno mi javlja failed to connect to server,usluga se ne javlja,pokusajte kasnije to mi je preko tv,a preko laptopa s tim racunom mi normalno radi,u semu je problem.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
pa na njihovoj platformi ima i ottplay i ottplayer app imam racun i stalno mi javlja failed to connect to server,usluga se ne javlja,pokusajte kasnije to mi je preko tv,a preko laptopa s tim racunom mi normalno radi,u semu je problem.
Ako zelis da gledas OttPlayer preko Smart Tv treba da se reg na njihovom sajtu ... zatim instaliras Apk OttPlayer na Smart Tv-u i te iste podatke uneses sa sajta u Apk pritom se napravi Develop Acc

Fork Player se instalira na drugaciji nacin tj. uneses IP adresu na osnovu iste Fork radi ocu reci liste stavljas na USB i peglaj ....

Sve to imam na USB-u kako i sta ...sad nisam za racunarom...
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Ako zelis da gledas OttPlayer preko Smart Tv treba da se reg na njihovom sajtu ... zatim instaliras Apk OttPlayer na Smart Tv-u i te iste podatke uneses sa sajta u Apk pritom se napravi Develop Acc

Fork Player se instalira na drugaciji nacin tj. uneses IP adresu na osnovu iste Fork radi ocu reci liste stavljas na USB i peglaj ....

Sve to imam na USB-u kako i sta ...sad nisam za racunarom...
Pozdrav
Da li Vi gospodine Sota koristite TiviMate? :)

Jer ona brutalna kolekcija Arena bi se fino upakovala u TiviMate pa bi to izgledalo ovako, gospoCki.:mig: Sve šta se vidi ručno pravljeno. Samo se umetnu linkovi i menjaju po potrebi a sinhronizuje se sa TV-om preko MEGASync automatski čim jedna strana napravi promenu ova druga sinhronizuje. Ni 15s.

1.jpg
2.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Da li Vi gospodine Sota koristite TiviMate? :)

Jer ona brutalna kolekcija Arena bi se fino upakovala u TiviMate pa bi to izgledalo ovako, gospoCki.:mig: Sve šta se vidi ručno pravljeno. Samo se umetnu linkovi i menjaju po potrebi a sinhronizuje se sa TV-om preko MEGASync automatski čim jedna strana napravi promenu ova druga sinhronizuje. Ni 15s.

Pogledajte prilog 146367
Pogledajte prilog 146368
Ma kakav Gospodin ;)

Ne koristim TiviMate ..

Vise puta sam napisao od svih tih llsta ne gledam ni jednu iskreno...

Ja samo nadjem pogledam sta ima i po nekad napravim Update da vidim dal je dodano nesta novo u listu od kanala...

Stavim na OttPlayer po nesta onako testiranja radi isto tako spremim na USB ....

Korisnik sam Total Tv Satelit vise godina i za moje potrebe dovoljno ...

Pozdrav
 
Natrag
Top